reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
byłam.u lekarza pęcherzyk urósł widać już trochę zarodek Ale serduszka brak..
do tego luteina i duphaston..
czy będzie za 2 tygodnie.widać już tak jak powinno...
6 tyd ciąży
A nie było znaku zapytania więc uznałam to za stwierdzenie a nie pytanie. :) Jeśli z ciąża będzie wszystko w porządku a tego życzę Ci z całego serca to jak rozumiem teraz jesteś w 6tc a za dwa tygodnie będzie 8tc to powinno być widać serduszko. Tak bynajmniej mi się wydaje. A jeśli będziesz w 6tc dopiero to może jeszcze nie będzie widać serduszka, czasami pojawia się w 7tc.
 
Cześć staraczki i zafasolkowane :)

U mnie bez zmian ;)
Wiecie mam dwie sąsiadki w ciąży, wczoraj mi jedna koleżanka pisała ze w ciąży a dziś druga :) cieszę się z nimi ale też troszkę zazdroszczę ;) mogłyby zarazić :p

A co u Was? Jak samopoczucia? Zasypane śniegiem ? U mnie bialutko ;)
 
A nie było znaku zapytania więc uznałam to za stwierdzenie a nie pytanie. :) Jeśli z ciąża będzie wszystko w porządku a tego życzę Ci z całego serca to jak rozumiem teraz jesteś w 6tc a za dwa tygodnie będzie 8tc to powinno być widać serduszko. Tak bynajmniej mi się wydaje. A jeśli będziesz w 6tc dopiero to może jeszcze nie będzie widać serduszka, czasami pojawia się w 7tc.
A czy jeżeli przepisala luteine dopochwowa to muszę ją brać. ?
trochę tak głupio się przyznać ale nigdy nie brałam takich tabletek nawet tamponow nie.używam i trochę się boję
 
Ja bym bardziej bała się utraty ciąży niż wkładania dziwnych tabletek do pochwy. Kochana koniecznie zastosuj się do zaleceń lekarza, to nie przelewki.
 
reklama
Do góry