reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

1517518112-1d148f47a26d6c34-aaaaaa.png


Czy ja jestem normalna?

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Mój też. Ja sama to nie wiem czy kiedykolwiek bym się zdecydowała...
Mój tak samo, ma więcej chęci niż ja ;)
mnie dobija to jak widzę, ze przeżywa każdy negatywny test. Mam doła wtedy szczególnie że dbam bardzo o siebie, a na około zachodzą w ciążę moje koleżanki i zazwyczaj przez przypadek:no: piją, palą nie dbają o siebie. Gdzie tu sprawiedliwość!
 
Hej dziewczyny. Czytam Was ale ostatnio nie mam co napisac. Jutro jak sie uda to bede miala pierwsze usg w tym cyklu, ale pewnie się nie dostane... :(
@wisienka94 gratuluję :)
 
To ja jestem minimalistką, zawsze kupuję jeden. :D
Nieważne ile, ważne by był ten jeden ale pozytywny ;)
1517518112-1d148f47a26d6c34-aaaaaa.png


Czy ja jestem normalna?

dqprj44jvvvhz460.png
To jak najbardziej normalne. Ja wczoraj robiłam po nocy zakupy w tej aptece i niestety testy owu kupiłam a o ciążowych zapomniałam :(.
@shawty19 bardzo dziękuję czasami trzeba się gdzieś wygadać
Witaj. :) Możesz się wygadać, doradzimy jak możemy ;).
 
reklama
Nieźle, ja kupiłam chyba z 5 Nordtestow i 1 Jasmine, przetestowałam ostatnio tyle tego, i stwierdziłam, ze te 2 są i czule i w miare tanie, z tych Twoich to tylko pinka miałam i nic nie widziałam na nim, a na innych robionych w tym samym czasie widac więcej, wiec ten sobie zostaw na później, bo jest malo czuly, a jakie są te horieny?
I w ogóle moje przemyślenia są takie: Dobry test 25 może być czulszy niż byle jaka 10, robione z tego samego moczu mogą pokazac, ze jesteś i nie jesteś w ciąży, oczywiście pisze o niskim stężeniu bety ;)
Z tych nie robiłam jeszcze żadnego.. może podświadomość mi mówi, że skoro żaden mi jeszcze nie wyszedł to może któryś z tych pokaże choć cień [emoji4] [emoji23]

dqprj44jvvvhz460.png
 
Do góry