reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja w ciążu jak się męczyłam z zaparciami to stosowałam takie płatki do mleka z dużą ilością błonnika( z netto). Ale jak zaczeły działać to musiałam odstawić bo przyplątała się cukrzyca ciążowa:-( przy niewielkich problemach to trochę pomagała avticia ze śliwką
Ja ogólnie miałam wcześniej problem z bardzo rzadkimi wypróżnieniami, mogłam chodzić do toalety w tym celu raz w tygodniu a nawet dwa razy w tygodniu. No ale teraz jak piję kawę, perystaltyka jelit jakby się polepszyła, co najmniej co drugi dzień się udaje, ostatnio nawet codziennie ale takie zatwardzenia, że szok... Taka jestem tam poraniona, że zawsze jest krew na papierze. Wybaczcie za takie zwierzenia, ale chyba jesteśmy tylko ludźmi. :) Muszę znowu zacząć pić herbatę konopną, tak conajmniej dwa razy dziennie no i coś z błonnikiem, tylko activia nie dość, że nabiał to jeszcze należy do słodkości więc już podwójnie nie będę przestrzegała diety... Właśnie, może suszone śliwki...
 
reklama
A co u mnie.. Nadzieja nadal jest. Na piersiach od wczoraj zauważalne żyłki, ból podbrzusza sporadycznie, temp wzrosła z 37.2 na 37.5 wczoraj, dziś się utrzymuje.
Uczucie zimna. I zemdlilo mnie po perfumach, ale może za dużo użyłam
Zastanawiam się nad zrobieniem testu. Do @ jeszcze tydzień. A ja już swiruje
Nie ty jedna świrujesz;-) ja pomimo tego, że mam objawy nadchodzącej @ to mam malutką nadzieję, że jednak nie przyjdzie:-) tydzień to trochę dużo może jeszcze nie wyjść.
 
Ja ogólnie miałam wcześniej problem z bardzo rzadkimi wypróżnieniami, mogłam chodzić do toalety w tym celu raz w tygodniu a nawet dwa razy w tygodniu. No ale teraz jak piję kawę, perystaltyka jelit jakby się polepszyła, co najmniej co drugi dzień się udaje, ostatnio nawet codziennie ale takie zatwardzenia, że szok... Taka jestem tam poraniona, że zawsze jest krew na papierze. Wybaczcie za takie zwierzenia, ale chyba jesteśmy tylko ludźmi. :) Muszę znowu zacząć pić herbatę konopną, tak conajmniej dwa razy dziennie no i coś z błonnikiem, tylko activia nie dość, że nabiał to jeszcze należy do słodkości więc już podwójnie nie będę przestrzegała diety... Właśnie, może suszone śliwki...
Też zauważyłam, że kawka pomaga:-) jak zjem na śniadnie płatki owsiane a póżniej wypiję kawkę to jest lepiej, jak mam dłuższą przerwę to znowu jest problem:-\ niby picie dużej ilości wody też pomaga
 
Też zauważyłam, że kawka pomaga:-) jak zjem na śniadnie płatki owsiane a póżniej wypiję kawkę to jest lepiej, jak mam dłuższą przerwę to znowu jest problem:-\ niby picie dużej ilości wody też pomaga
Może po antybiotykach mam ten problem, chociaż jak w zaleceniach było picie dużo płynów to piję no i brałam probiotyki. Coś zaradzę. Ogólnie dostałam kiedyś maść na hemoroidy od lekarza.
 
Hej dziewczyny:) Dzis 12dc i mam wizyte u gina wiec dowiem sie kiedy wracam do staran. Prosze o 3 manie kciukow bym same dobre wiesci usłyszała.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
reklama
Do góry