reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Witam dziewczynki z rana ja już po pierwszej wizycie ciaza potwierdzona całe 0,31 cm szczęścia ale jeszcze tydzień stresów przedemna za tydz idę na kontrole serduszka[emoji173]️ bo zaczęło już bić ale narazie w dolnych granicach mam nadzieje ze się rozkręci :) a o to mój kropeczek
1516258834-80df9fcfa8f6ea6d-aaaaaa.jpeg


Witam nowe dziewczyny mam nadzieje ze szybko zobaczycie upragnione dwie kreseczki
@Migdalove biedna Ty na pewno wszystko będzie dobrze musi być :)
A co z Jotka? Która niebawem testuje? Trzymam mocno &&& Miłego dnia [emoji813]️


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
*dziewczyny trzymam kciuki z II krechy!

*Migdalove współczuję :(. Taka nagroda za dobre serducho, przykro. No, ale to zwierzak, pewnie swoje też przeszedł...Mam nadzieję, że szybciochem się zagoi.

*Mała.wiedzma czekamy na wrześniówkach :D!

Dobrego dnia :*

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja z rana w 26dc .
@Mamamia90 piekny malusienki okruszek niech rośnie sobie zdrowo.❤❤️
@Dagaa11 Ty juz chyba po owu więc zacznie sie znów fiksowanie heheh:-p:laugh2:
@leeleeth jak u Ciebie starania juz rozpoczęte na jakim etapie jestes kochana?trzymam &&& za córeczkę ❤❤️❤️wiadomo że ważne by zdrowy dzidzius był ale marzy ci sie ta coreczka wiec poki co tego ci zycze zdrowej kochanej córeczki ...
@Migdalove jak po egzaminach ?
@KatiNails nudnosci nadal męczą?mam nadzieje ze troszkę odpuszczą ... czasem lukam na watek staraczki 2017 i widziałam zdjęcia twojego brzusia nie wiem jaki byl przedtem ale widac juz delikatne zaokrąglenie ....:happy:
 
@tola_tola już nie kaszle i czuję się dobrze :) jednak nebbud to nebbud. Ale dziś od 6 wymiotuje i śpię na zmianę . Dzwoniłam do swojego ginekologa i wszystko mu powiedziałam, że powtórka z rozrywki z synem i kazał dziś na 11.15 przyjechać

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
*dziewczyny trzymam kciuki z II krechy!

*Migdalove współczuję :(. Taka nagroda za dobre serducho, przykro. No, ale to zwierzak, pewnie swoje też przeszedł...Mam nadzieję, że szybciochem się zagoi.

*Mała.wiedzma czekamy na wrześniówkach :D!

Dobrego dnia :*

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tam nie chodzi tyle o zachowanie psa, bo zdarza się, ale jak można nie szczepić zwierzaka przeciw wściekliźnie to szok, skandal... Dla samych siebie szczepimy zwierzaki bo różnie bywa...

Wczoraj zrobiłam sobie kąpiel tej ręki w szarym mydle i jest znaczna różnica. Rany się zasklepiły, ręka mniej boli. Oby szybko się zagoiło. Dzisiaj jadę do rodzinnego lekarza i zobaczymy co zadecyduje, może od razu będę jechać na szczepienie. Boję się zarażenia jak cholera. :(
 
Witam sie i ja z rana w 26dc .
@Mamamia90 piekny malusienki okruszek niech rośnie sobie zdrowo.[emoji173][emoji173]️
@Dagaa11 Ty juz chyba po owu więc zacznie sie znów fiksowanie heheh:-p:laugh2:
@leeleeth jak u Ciebie starania juz rozpoczęte na jakim etapie jestes kochana?trzymam &&& za córeczkę [emoji173][emoji173]️[emoji173][emoji173]️wiadomo że ważne by zdrowy dzidzius był ale marzy ci sie ta coreczka wiec poki co tego ci zycze zdrowej kochanej córeczki ...
@Migdalove jak po egzaminach ?
@KatiNails nudnosci nadal męczą?mam nadzieje ze troszkę odpuszczą ... czasem lukam na watek staraczki 2017 i widziałam zdjęcia twojego brzusia nie wiem jaki byl przedtem ale widac juz delikatne zaokrąglenie ....:happy:
Mieliśmy tylko z angielskiego i raczej poszło w miarę ok. Teraz w weekend fizyka i historia, historię ogarnę ale do fizyki nie mam głowy w tej sytuacji... Nie wiem jak to zdam tym bardziej, że babka od fizyki jest lekko trzepnięta..
 
Witam dziewczynki z rana ja już po pierwszej wizycie ciaza potwierdzona całe 0,31 cm szczęścia ale jeszcze tydzień stresów przedemna za tydz idę na kontrole serduszka[emoji173]️ bo zaczęło już bić ale narazie w dolnych granicach mam nadzieje ze się rozkręci :) a o to mój kropeczek
1516258834-80df9fcfa8f6ea6d-aaaaaa.jpeg


Witam nowe dziewczyny mam nadzieje ze szybko zobaczycie upragnione dwie kreseczki
@Migdalove biedna Ty na pewno wszystko będzie dobrze musi być :)
A co z Jotka? Która niebawem testuje? Trzymam mocno &&& Miłego dnia [emoji813]️


w57v3e3k7xowfzhz.png
Piękny groszek! [emoji813] Zdrowo rośnijcie! [emoji813]
 
@EklerkaDaria mam 23 lata, mąż 24 i staramy się o pierwsze dziecko. Napisalam tak średnio 3-4 miesiące, ale tez zdarza się@ co pól roku :( zawsze mam obfite i bolesne.
To chyba jednak pójdę juz w tym cyklu na monitoring. Tylko kiedy on się zacznie... Odstawilam luteine 2 dni temu. Dawno tak bardzo nie czekalam na okres
@Mamamia90 gratuluje :)
 
Mieliśmy tylko z angielskiego i raczej poszło w miarę ok. Teraz w weekend fizyka i historia, historię ogarnę ale do fizyki nie mam głowy w tej sytuacji... Nie wiem jak to zdam tym bardziej, że babka od fizyki jest lekko trzepnięta..
Trzymam.&&&& za fizykę na.pewno sobie.poradzisz wierzę że tak bedzie przypuszczam ze zdolna z Ciebie kobita :-) :-)
 
reklama
*Migdalove jej, chyba czegoś nie doczytałam, nie był zaszczepiony ten psiak? Ale nie jest chory, nie? Spokojnie, będzie dobrze. Teraz nie dają profilaktycznie zastrzyków w brzuch z czegoś tam (nie pamiętam co za lek) jak kiedyś po ugryzieniu przez nieznane zwierzę?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry