reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hejka :)
Ciągle mam wrażenie, że za chwilę dostanę okres (i tak od owulacji), a do terminu @ jeszcze 3 dni :)
Tak się przedstawia mój kalendarz na ovufriend :) bez temperatury, ale to nic
Zobacz załącznik 835739
Zobacz załącznik 835740
Jak to jest z tymi punktami? Ktoś mi wytłumaczy? :)
Wczoraj badałam szyjkę macicy i w środku jest miękko i ciasno, nie wiem jak określić wysokość, ani nic. Od przyszłego cyklu będę mierzyć dodatkowo temperaturę...
Kochana te punkty dają za objawy, które wystąpiły w danym dniu cyklu u dziewczyn w tym szczęśliwym cyklu :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mam test, ale podkusiło mnie zeby zrobić jeden w niedziele i raczej byla tam biel chociaz czasem wydawało mi sie ze cos tam widze. to był 24dc. a teraz czekam moze zrobię jutro lub pojutrze.
Bo moze jeszcze jutro dostane.. :( ?
E tam kup 3 testy i sikaj codziennie przez trzy dni :) chyba że biel vizira na teście Cie mocno dołuje.. to czekaj aż przyjdzie @

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha :) dzięki :) Trochę mało ich, no ale cóż. Robiłam dziś test ciążowy rano i wyszedł negatywny. Czy to aby nie za wcześnie na test?
No zawsze najlepiej robić w dniu spodziewanej @ a czy ovufriend dobrze Ci wyznaczył owu? A z tymi punktami to się nie przejmuj bo nie każdy ma objawy ciążowe :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chce odrobine sie wstrzymac z testowaniem bo nie lubie rozczarowania. a dwa bo jakaś szansa jest ze jednak dostane. bo czasem cos tam zaćmi. wiec ze to moze byc objaw i @ i ciąży
 
Chce odrobine sie wstrzymac z testowaniem bo nie lubie rozczarowania. a dwa bo jakaś szansa jest ze jednak dostane. bo czasem cos tam zaćmi. wiec ze to moze byc objaw i @ i ciąży
No to trzymam kciuki żeby @ nie przyszła. Ja to jestem z tych testujących przed terminem :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry