reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Faktycznie piekny, nigdy nie mialam tak czerwonej krechy no i zawsze pozytywny wychodzil gdzies w 19 dc. A tu piekna niespodzianka w 16 dc :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Hej czy i ja mogę do was dołączyć? To mój trzeci cykl staran i pierwszy w 2018. Mam nadzieję że może ten rok przyniesie mi upragnioną ciąże i zdrowe dzieciątko. Poprzedni cykl niestety chybiony. Dziś dostałam okres. Także zaczynam nowy miesiąc. Cztery miesiące temu zaszłam w ciąże. Była to wpadka. Jednak bardzo się nią cieszylismy. Niestety poronilam na poczatku 5 tygodnia. Było to poronienie samoistnie. Jesteśmy za granicą i lekarz powiedział że możemy już się starać. Odrazu po poronieniu miałam jajeczkowanie. Gdy dostałam krwawienia to beta wynosiła już tylko 20. Cykl mi się skrócil z 28 dni na 27. Czy to normalne?

Witaj :) fajnie ze jest coraz wiecej osób na grupie- tym bardziej Ze każda z Was jest bardzo życzliwa i pomocna a to bardzo motywuje :) bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :( ale zobaczysz ze tutaj z motywacja dziewczyn szybko sie uda! Jak tylko byś chciała zrezygnować ze starań to nikt na to nie pozwoli ;p




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie starania byly juz wczoraj i przed wczoraj i zastanawiam sie czy wykorzystac mojego jeszcze dzisiaj czy dopiero jutro. Bo 4 dni z rzedu moze nie podolac [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie było tylko 2 razy dzień przed pozytywem i w dzień pozytywu rano bo mąż jechał w delegacje i się udało :)


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
reklama
Do góry