reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja właśnie niedawno rozmawiałam z moim narzeczonym o badaniu nasienia, ogólnie to on z chęcią by zrobił takie badanie ale niestety brak czasu nam przeszkadza. Jak czytam o tym, że takie badanie nie jest do końca miarodajne to się trochę zastanawiam... :)
 
reklama
Już zrobione. ;)

@SocPat Witaj! Ty mi się tutaj nie czuj staro! Ja mogę się czuć jak małolata, 21 lat w maju. :D
Z racji, że prowadzimy tabelkę dziewczyn starających się zerknij proszę tnij.at/starania2018 . Dopisz się do niej (instrukcję znajdziesz u mnie na profilu) ale jeśli będziesz miała z tym problem to chętnie pomogę. :)
Oki, dzięki :)

A o sobie mogę napisać tylko tyle, że mnóstwo lat starań o drugie dziecko za mną. Od trzech miesięcy intensywnie z monitoringiem, pregnylem i clo. Niedługo kończę cykl i czeka mnie testowanie. Myślę, że nie będzie cudu, ale bardzo chcę kiedyś jeszcze zobaczyć dwie kreski ;)
 
@Migdalove a czemu ja na pierwszej pozycji?? [emoji23] Aż tak dziwnie
@Jonakowa trzymam kciuki i wysyłam ogrom ciążowych fluidów [emoji7][emoji7][emoji7]
@Mala_Mi91 pogadaj z mężem. Skoro Ty się musisz badać to on też powinien.
@Ewarut jak się czujesz ?


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Super fasoleczka! :)
Czemu na pierwszej pozycji? Nie mam odpowiedzi, albo w sumie... Odkąd tutaj jestem to chyba jesteś jedną z pierwszych dziewczyn, które zaszły w ciążę od czasu istnienia tabelki. :) No a, że jeszcze byłaś 'na różowo' jako pierwsza to tak Cię przepisałam. :)
 
Oki, dzięki :)

A o sobie mogę napisać tylko tyle, że mnóstwo lat starań o drugie dziecko za mną. Od trzech miesięcy intensywnie z monitoringiem, pregnylem i clo. Niedługo kończę cykl i czeka mnie testowanie. Myślę, że nie będzie cudu, ale bardzo chcę kiedyś jeszcze zobaczyć dwie kreski ;)
Trzymam za to bardzo mocno kciuki! :) Musi się w końcu udać. :)
 
Po 4 latach wracam do starań. Teraz cykl 60 dniowy :crazy:
Najgorsze jest właśnie to, że mam bardzo nieregularne cykle :(
Witaj! Skąd ja znam takie cykle... Ale już na szczęście lekarz postawił diagnozę, wdrożył leczenie i jest ok. :)
Napisz nam coś o sobie, tutaj jest nasza tabelka tnij.at/starania2018 . dopisz się do niej (instrukcja jak to zrobić znajduję się u mnie na profilu), jeśli potrzebujesz pomocy we wpisaniu - napisz do mnie. :)
 
Ciężko o sobie. W maju 2014 urodziłam synka. Mam prawie 25 lat.. 3 cykl starań za mną i od 30.12 @ [emoji58]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
bardzo ładna dziara[emoji6]Twoja?witamy i życzę szybkiego widoku dwóch kresek:)

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry