reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
To był taki mały żarcik ;) a niestety niedługo kończę 41 lat...
Jeszcze całe życie przed Tobą ! Kobiety są zawsze młode i piękne ! Tylko faceci się starzeją a dzieci dorastają :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej dziewczyny[emoji4]witam nowe kokezanki[emoji4]ja mało się udzielam ale czytam.
@ KatiNails śliczna fasolka.gratuluje[emoji8]
@SocPat ja mam prawie 32 i czuję się jak stara babcia czasem(często)[emoji23]i chyba leniwa się robie bo mysle czy ja czasem mam sile na dzieciątko małe jeszcze mając już dużych chłopców[emoji53]gratuluję tym którym się udało i trzymam kciuki za owocne starania o za testujące [emoji110][emoji110]
@ Migdalove czy możesz zmienić termin @ bo podawałam ale widocznie nie zauważyłaś[emoji4]termin na 23.01 cykl starań chyba 17[emoji44]
Miłego wieczorku

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny[emoji4]witam nowe kokezanki[emoji4]ja mało się udzielam ale czytam.
@ KatiNails śliczna fasolka.gratuluje[emoji8]
@SocPat ja mam prawie 32 i czuję się jak stara babcia czasem(często)[emoji23]i chyba leniwa się robie bo mysle czy ja czasem mam sile na dzieciątko małe jeszcze mając już dużych chłopców[emoji53]gratuluję tym którym się udało i trzymam kciuki za owocne starania o za testujące [emoji110][emoji110]
@ Migdalove czy możesz zmienić termin @ bo podawałam ale widocznie nie zauważyłaś[emoji4]termin na 23.01 cykl starań chyba 17[emoji44]
Miłego wieczorku

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Aha KatiNails gratuluję slubu[emoji5] pięknie wygladalas[emoji7]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny[emoji4]witam nowe kokezanki[emoji4]ja mało się udzielam ale czytam.
@ KatiNails śliczna fasolka.gratuluje[emoji8]
@SocPat ja mam prawie 32 i czuję się jak stara babcia czasem(często)[emoji23]i chyba leniwa się robie bo mysle czy ja czasem mam sile na dzieciątko małe jeszcze mając już dużych chłopców[emoji53]gratuluję tym którym się udało i trzymam kciuki za owocne starania o za testujące [emoji110][emoji110]
@ Migdalove czy możesz zmienić termin @ bo podawałam ale widocznie nie zauważyłaś[emoji4]termin na 23.01 cykl starań chyba 17[emoji44]
Miłego wieczorku

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Już zrobione. ;)

@SocPat Witaj! Ty mi się tutaj nie czuj staro! Ja mogę się czuć jak małolata, 21 lat w maju. :D
Z racji, że prowadzimy tabelkę dziewczyn starających się zerknij proszę tnij.at/starania2018 . Dopisz się do niej (instrukcję znajdziesz u mnie na profilu) ale jeśli będziesz miała z tym problem to chętnie pomogę. :)
 
Do góry