reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

W gruncie rzeczy jak czlowiek taki wiecznie zalatany i nie ma nigdu czasu zadbac o wlasne zdrowie (wiem po sobie), to przyszla ciąża moze byc dobrym pretekstem wlasnie zeby uporzadkowac sobie wszystko to co nam w organizmie strzyka :)
 
reklama
W gruncie rzeczy jak czlowiek taki wiecznie zalatany i nie ma nigdu czasu zadbac o wlasne zdrowie (wiem po sobie), to przyszla ciąża moze byc dobrym pretekstem wlasnie zeby uporzadkowac sobie wszystko to co nam w organizmie strzyka :)
Dokładnie tak jak piszesz. W końcu zadbamy o siebie, nawet nasi mężczyźni jeśli są bardzo zaangażowani w starania o dzieciątko. :)
 
Witam kobietki kochane ....
@Inka91 super ze wróciłas trzymam.&&&&& za ten cykl....
@Dagaa11 moze owu jeszcze bedzie ja.ci pisalam ostatnio ze u mnie.w.tamtym cyklu owu musiała być późno koło 17-18 dc bo wtedy czulam mocno lewy jajnik i mialam sporo śluzu ... tak naprawde to z tymi testami owu tez nie.do końca to pewna sprawa spotkalam.sie z sytuacja.gdzie testy były negatywne a ciążą byla ja trzymam &&& i poki co nic sie nie martw bedzie dobrze bo musi!!!
 
@judytka777 @AniaS35 tak, przed wczoraj a usg pecherzyk mial 13mm, byl bardzo ladny jak to powiedzial lekarz, ale jeszcze za maly na owu :) takze ja mysle ze ok niedzieli-poniedzialku powinna byc owulacja. A z tymi testami ti faktycznie dziwne, jedna dziewczyba na innej grupie pisala, ze przy pcos nie zawsze wychodza. No ale do tej pory mi wychodzily, moze faktycznie za wczesnie. W cyklu w ktorym zaszlam w ciaze.mialam owulacje 20dc jak wspominalam :)

Milego dnia wszystkim! :*
 
Hej dziewczynki[emoji4]
U mnie dziś szaro buro i ponuro[emoji53]
@Dagaa11 owulacja zbliża się wielkimi krokami także działaj maleńka[emoji6]
Mój mąż w tym cyklu mówił że będzie współpracował także chce co 2 dni i juz[emoji4]bardzo liczę na sierpień,bardzo!!
@Migdalove ja przy tarczycy mam bole kolan.powiem Ci ze od tego zaczęła się moja choroba.chodziłam do reumatologa bo mnie kolana bolały i to on dał mi skierowanie na tsh bo mówił że bol stawów to też objaw chorej tarczycy.
Teraz też często mnie bolą szczególnie na zmianę pogody.ale odkad sie lecze juz takich az boli niemam.
Miłego dnia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki[emoji4]
U mnie dziś szaro buro i ponuro[emoji53]
@Dagaa11 owulacja zbliża się wielkimi krokami także działaj maleńka[emoji6]
Mój mąż w tym cyklu mówił że będzie współpracował także chce co 2 dni i juz[emoji4]bardzo liczę na sierpień,bardzo!!
@Migdalove ja przy tarczycy mam bole kolan.powiem Ci ze od tego zaczęła się moja choroba.chodziłam do reumatologa bo mnie kolana bolały i to on dał mi skierowanie na tsh bo mówił że bol stawów to też objaw chorej tarczycy.
Teraz też często mnie bolą szczególnie na zmianę pogody.ale odkad sie lecze juz takich az boli niemam.
Miłego dnia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana moj po tej stracie ma takie parcie na dziecko(wieksze niz przed ta nieudana ciaza), ze tez wspolpracujemy co dwa dni :) tylko nie wiem ilw tak damy rade :D na szczescie moj w przyszlym tyg ma urlop, wiec nie bedzie.marudzil ze zmeczony :)
 
No u nas najgorsze jest to że mój sportowiec i jak ma ważny mecz to nic nie będzie[emoji53]zloscilam się nie raz jak wypadła owulacja a on nie bo ma mecz[emoji35]ale juz obiecałam sobie ze sprobuje inaczej do tego podejść.zobaczymy w tym cyklu[emoji23]
Mój też bardzo chce dzidziusia ale ciągle mi powtarza ze muszę wyluzowac bo inaczej się nie uda[emoji46]dobrze ze moj mąż trochę mnie uspokaja bo ja chyba już bym zwariowala[emoji28]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki[emoji4]
U mnie dziś szaro buro i ponuro[emoji53]
@Dagaa11 owulacja zbliża się wielkimi krokami także działaj maleńka[emoji6]
Mój mąż w tym cyklu mówił że będzie współpracował także chce co 2 dni i juz[emoji4]bardzo liczę na sierpień,bardzo!!
@Migdalove ja przy tarczycy mam bole kolan.powiem Ci ze od tego zaczęła się moja choroba.chodziłam do reumatologa bo mnie kolana bolały i to on dał mi skierowanie na tsh bo mówił że bol stawów to też objaw chorej tarczycy.
Teraz też często mnie bolą szczególnie na zmianę pogody.ale odkad sie lecze juz takich az boli niemam.
Miłego dnia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie problemy z kolanami są od dziecka, odkąd zaczęłam zbyt intensywnie grać w nogę, stąd moja chandromalacja obu rzepek. Być może przy tarczycy się nasila, ale tak czy inaczej przyczyną rozwalonych rzepek jest inna. ;)
 
reklama
Czesc :biggrin2:
dziewczyny! Czy moge dolaczyc do waszego grona? Tak tu milutko ze postanowialam dolaczyc
do Was. Cos na moj temat, mam 33 lata i ponad rok (14 cykli) staramy sie o nasze pierwsze dziecko. Moj maz najprawdobodobniej ma asthenozoospermia , ale czekamy na kolejny wynik z wieka nadzieja ze jest poprawa. A ja mialam wysoka prolaktyne ktora mam nadzieje udalo
mi sie juz zbic . We wtorek idziemy po odbior wynikow . Od kad biore dostinex (na zbicie prolaktyny) moje cykle sie skrocily i teraz sa mniej 26-27 dniowe. Teraz czekam na miesiaczke i mam wybrac
sie do Endokrynolga by porobila mi dokladniejsze badania hormonow
. Serdecznie Was pozdrawiam.
 
Do góry