reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja tez kiedys przejmowalam sie krytyka jak wyjechalam z kraju w zasadzie bez znajomosci jezyka itd to przez to co tu przeszlam przestalam sie przejmowac chamskimi komentarzami,docinkami itp
 
reklama
Hej
Jestem z Poznania, we wtorek mam wizyte u gin zobaczymy co powie i czy szybko upora sie z infekcja zeby mozna bylo zaczac starania:-)
 
Hejo wszystkim. Dzisiaj byla piękna pogoda 9 godzin po za apartamentem bylismy:szok: pierwszy raz tak bylo. Na Helu zesmy pochodzili wzdłuż wybrzeża, mlody zachwycony juz 4 raz nad morzem:D w drodze powrotnej do Wladka przysnal. Obudzil sie maruda, poszlismy na obiad, wymarzoną rybkę:p syn sie klocil ze jesc nie chce kelberka przyszla zabrala jego talerz, a ten taką afere zrobil ze hej. Uspokoil sie poszlismy na plażę, pozniej spacer i wreszcie do apartamentu wrocilismy:) doslownie padam. Jak wam mija dzień?
 
Cześć,
Ja zrobiłam dziś test i juz nie ma kreski [emoji6] w następnym cyklu przynajmniej będę wiedzieć [emoji6]
My byliśmy u teściów. Złapał mnie dołek. Eh..
Andżelika , ciesz się chwilą! Olej okno, olej wszystko i korzystać zacznij z dobrodziejstw inwentarza.
Sport i waga bardzo dużo jeżdżę na rowerze bo mam taką pracę i dużo mam ruchów, schylania i podnoszenia. W ciążach tyłam mało bo i małe dzieci rodzilam. Teraz ważę 52 kg i mam 158 cm. Najlepiej czułam się z waga 50 kg a to dlatego, że mi szpyry jedynej ale widocznej na brzuchu widać tak nie było...a teraz jest spora i mam nerw.
Jak dlugo jesteście na forum babyboom? Ja bardzo długo byłam na pewnym forum bo ponad 10 lat i tam "rodzilam" kolejne dzieci no ale administracja sie zmieniła i całe cudowne forum się posypało. Mysmy się bardzo zaprzyjazniły i utrzymujemy kontakt i spotkamy się w realu. I zaczęłam szukać czegoś nowego i dotarlam tutaj...
Ja przy 164 mam 69 kg i najlepsza waga dla mnie to było 54 kg... ale nie mam chęci na ćwiczenia i ciągle zre.
Mało co jestem zadowolona ze swoich wyborów w życiu [emoji17]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć,
Ja zrobiłam dziś test i juz nie ma kreski [emoji6] w następnym cyklu przynajmniej będę wiedzieć [emoji6]
My byliśmy u teściów. Złapał mnie dołek. Eh..

Ja przy 164 mam 69 kg i najlepsza waga dla mnie to było 54 kg... ale nie mam chęci na ćwiczenia i ciągle zre.
Mało co jestem zadowolona ze swoich wyborów w życiu [emoji17]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
A co cie tak w dołek wpedzilo?
 
Cześć dziewczyny. Stokrotenka co się dzieje? Mój test jeszcze pozytywny dzisiaj 16 dc
 

Załączniki

  • 8543652_IMG_20170616_071002.jpg
    8543652_IMG_20170616_071002.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 68
Ja mam 172cm i 69 kg :/ ciężko mi się w lustrze na siebie patrzy. Ale i tak jakoś nie sprzyja to temu żeby zacząć ćwiczyć i nie żreć słodyczy. Chciałabym mieć chociaż te 60 kg i jędrne ciało a nie ten flak co wisi ;p Macie jakieś sposoby? Bo ja mam bardzo słabą silną wolę ;/
Stokrotenka trzymaj się kochana ;*
 
reklama
Cześć,

Chyba jedynie co można zrobić to :
MNIEJ ŻREĆ
WIECEJ RUCHU
...i bardzo silna wola...a jak nas czytam to kiepsko to widzę. U mnie to samo. Z samozaparciem lipa...buuu
 
Do góry