reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Cześć,

Chyba jedynie co można zrobić to :
MNIEJ ŻREĆ
WIECEJ RUCHU
...i bardzo silna wola...a jak nas czytam to kiepsko to widzę. U mnie to samo. Z samozaparciem lipa...buuu
Potwierdzam, dieta to 90% sukcesu :)

Ja też mam dzisiaj fatalny dzien... wczoraj zasiedzielismy sie u znajomych na grillu, a dzisiaj jestem niewyspana maksymalnie. Nie wiem jak wytrzymam w pracy do 20 :/
 
reklama
hej dziewczyny
Nie wiem co mam myśleć, wcześniej pisałam że dostałam @ ale tak szczerze było to dziwne, bo było tego bardzo mało i raz na jakiś czas coś tam polecialo, dodam, że na początku czerwca współżyłam z mężem bez zabezpieczeń kilka razy , cykle miałam zazwyczaj co 31 dni teraz się przedłużyło do 37, jak myślicie czy mogło dojść do zapłodnienia czy nie?
 
hej dziewczyny
Nie wiem co mam myśleć, wcześniej pisałam że dostałam @ ale tak szczerze było to dziwne, bo było tego bardzo mało i raz na jakiś czas coś tam polecialo, dodam, że na początku czerwca współżyłam z mężem bez zabezpieczeń kilka razy , cykle miałam zazwyczaj co 31 dni teraz się przedłużyło do 37, jak myślicie czy mogło dojść do zapłodnienia czy nie?
Bodajże 2 cykle temu, mialam sytuacje ze @spoznila mi się..jeden dzien mialam w normie i dalej cisza, pojedyncze plamienia. Testy negatywne. Poszlam do gina stwierdzil ze 3 takie cykle w ciagu roku to norma, ze czlowiek nie robot. Więc nie wszystkie cykle muszą byc idealne.
 
no zobaczymy co powie lekarz we wtorek, a jak myślisz żyły na piersi które są bardzo widoczne po @ mogą o czymś świadczyć?bo jeszcze mi one nie znikły i te po bokach brzucha też trochę to dziwne... jak myślisz?
 
Pol99, chyba nie ma co się nakręcać na zapas. Ja mam podręcznikowo okres, ale faktem jest, że 2 cykle w roku mam dłuższe i mniej obfitą @. Spróbuj spokojnie doczekać do wizyty [emoji5]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no zobaczymy co powie lekarz we wtorek, a jak myślisz żyły na piersi które są bardzo widoczne po @ mogą o czymś świadczyć?bo jeszcze mi one nie znikły i te po bokach brzucha też trochę to dziwne... jak myślisz?
Nie sugeruj sie zylami, ja tez mialam w poprzednim cyklu meega widocznie, a @ spoznila sie 8 dni, ale w koncu przyszla...

Czesc wszystkim tak w ogole ;) siedze w pracy, zapieprz niemilosierny, juz nie wiem jak sie nazywam ;)
 
Witajcie dziewczyny. Chciałam was bardzo przeprosić za moją nieobecność i brak tabelki w związku z tym,ale zmarła ostatnio bardzo bliska mi osoba i kompletnie nie miałam ani siły,ani głowy na nasze forum. :( Bardzo was przepraszam. Praktycznie nie włączałam komputera od tego czasu.:no:

Ale już mi lepiej i myślę,że z powrotem z zaangażowaniem będę pisać tutaj posty. ;) Jakby nie było,uwielbiam to forum.
Tak przy okazji: 7/8 czerwca miała przyjść @....nie ma do dziś.:szok: Ale nie chcę testować,bo a) się boję, b) w tym cyklu nie było szału,w zasadzie naprawdę musiałby się stać cud,żebym zaciążyła.:szok:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie rano jeszcze dwie mocne krechy na tescie o godz 14 też jeszcze były dwie tylko były potrzebne z 2 minuty, żeby ta druga pokazala się grubsza myślicie, że już po owu?
 
Do góry