reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej!:)

Ja jestem Na forum od roku, wczesniej udzielam sie na forum regionalnym i tam poznałam dziewczyne, ktora mieszka ulice dalej;) Miedzy naszymi dziecmi jest 1 dzień rożnicy. Na forum o zupelnie innej tematyce, nie-dzieciowej ;) Poznałam moja bratnia dusze[emoji5] Super dziewczyna, piszemy praktycznie codziennie.

Jesli chodzi o wagę, to jeszcze zostało jakies 3 kg do zrzucenia. Aktualnie 63/164.

Pol90, Szkoda, ze małpa przylazła, slyszałam dobre opinie o testach z rosmanna.

Kinga, poka[emoji6] z tego co pamietam 12.06 wyszedł Tobie taki super pozytyw.

U mnie juz pewnie po owu...

Od dzisiaj dokładnie 3 miesiace do zabiegu, niech szybko zleci;)




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jak dobrze, ze dzisiaj jeszcze wolne :D mam mega lenia ;) a tak w ogole to z jakich okolic jesteście? :)
 
A przez ile dni Wam te tesy pokazują drugą kreske? Wiem, že to pewnie też indywidualna sprawa, ale tak z ciekawości pytam :)
 
Ja już robię od 10 dc dzisiaj mam 15 z tym, że do wczoraj miałam coraz mocniejsza, pozytyw na moje był 12,13 dnia już
 
Andzelika no mnie tez nieraz jakos tak smitno jak dziewczyny pisza o spotkaniach a ja nigdy nie mialam okazji sie z nikim spotkac bo nie dosc ze poza Pl to jeszcze na takim wygwizdowie ze chyba zaden Polak by na tym zadupiu nie zamieszkal

Jakiegos dola zalapalam i od samego ranca wzielam sie za porzadki coby nie myslec za duzo a zeby sobie poprawic humor zamowilam 8 ksiazek i misia malej corce a dla duzej odlozylam kase i w ktorys ladny weekend porwe je do zoo,oceanarium i egzotarium.Teraz tylko czekac na pogode ladna i w droge bo tam nam zajmie caly dzien.Ostatnio bylismy od 9 do 20 a i tak nie wszystko ogladnelismy bo nogi odpadaly.Teraz z tym fajnie ze urodzilo sie kilka malych zwierzatek min 3 lwiata,niedzwiadek, 2 osiolki,4 antylopy, sloniatko i dwie zyrafki no i podobno dowiezli wiecej rekinow i 2 plaszczki wiec bedzie mozna i je poogladac

Daga ja z Dojczlandii ale tylko do lutego.Mieszkalam tu 7 lat
 
reklama
Andzelika no mnie tez nieraz jakos tak smitno jak dziewczyny pisza o spotkaniach a ja nigdy nie mialam okazji sie z nikim spotkac bo nie dosc ze poza Pl to jeszcze na takim wygwizdowie ze chyba zaden Polak by na tym zadupiu nie zamieszkal

Jakiegos dola zalapalam i od samego ranca wzielam sie za porzadki coby nie myslec za duzo a zeby sobie poprawic humor zamowilam 8 ksiazek i misia malej corce a dla duzej odlozylam kase i w ktorys ladny weekend porwe je do zoo,oceanarium i egzotarium.Teraz tylko czekac na pogode ladna i w droge bo tam nam zajmie caly dzien.Ostatnio bylismy od 9 do 20 a i tak nie wszystko ogladnelismy bo nogi odpadaly.Teraz z tym fajnie ze urodzilo sie kilka malych zwierzatek min 3 lwiata,niedzwiadek, 2 osiolki,4 antylopy, sloniatko i dwie zyrafki no i podobno dowiezli wiecej rekinow i 2 plaszczki wiec bedzie mozna i je poogladac

Daga ja z Dojczlandii ale tylko do lutego.Mieszkalam tu 7 lat
I co wracasz na stałe do Polski? Szczerze powiem Wam, ja z całego serca podziwiam ludzi, którzy mieszkają za granicą. Ja bym nie mogła. Jestem za bardzo związana z rodziną.

Witaj Mamunia :)
 
Do góry