reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Daga no cos Ty...nie ma opcji.Do Pl nie mam po co wracac.Zreszta moj chlop by na to nie poszedl.Wyjezdzam dalej ;)
 
reklama
Jeszcze jeden zeobilam jednak żeby pokazać☺
 

Załączniki

  • 8537882_IMG_20170615_131218.jpg
    8537882_IMG_20170615_131218.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 50
Hej :) ciesze się, że znalazłam takie forum. Jestem właśnie po drugim nieudanym cyklu. Niby niewiele, wiem, że wiele par stara się o dziecko miesiącami, ale w tym cyklu miałam taaaką nadzieję... okres spóźnił mi się 8 dni, a z reguły mam w miarę regularne cykle 30-31 dni. Dzisiaj miałam iść na betę, a rano taka przykra niespodzianka... no ale nie ma się co załamywać :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Daga spokojnie 2 cykle to Jeszcze nie tragedia ;) zresztą starania to ta najprzyjsmniejsza część

Mamunia tak i ja nawet z ciekawosci to testowalam w ostatniej ciazy [emoji23]
i potwierdzam wykrywaja ciaze
Ja tez i tez wykryly ciążę ;)
 
Hej Piękne :*

Pogoda ładna, a my w trasie. Jedziemy na weselicho, jeszcze mnóstwo trasy przed nami.

Mieliśmy w tym tyg "awarie" mały połknął przedwczoraj kawałek zabawki i wczoraj znalazłam w kupce. Ale co się nastresowalam to moje.

Leylah w którym powiecie mieszkaja dziadkowie, bo ja do 3city mam 100 km :D

Co do wagi to teraz 57 z hakiem/162cm. W ciąży przytylam 15 kg, ale wazylam wtedy 62 kg (bonusowo po ślubie dostałam 5 kg, bo wazylam 57 kg). Ja bym chciała zgubić do 52 kg, bo najlepiej się wtedy czułam, z tym, że ciężko mi, lubię słodkie, a jak ćwiczę, to obwód spada, a nie waga.

Andżelika udanego wyjazdu :) Korzystajcie z pogody :)

No i witam nową koleżankę @Dagaa11 :) Urodzilas w wieku 17 lat? Ja jestem pełna podziwu dla takich dziewczyn odkąd mam dziecko. Mega ciężka praca przy dziecku + nauka, ja bym raczej nie podołała.

Ja na forum od października 2015, jeszcze wtedy nie chciałam się starać, a akurat w tym cyklu niespodziewanie zaszlam :)
 
Hej @adiika :) zaszłam w ciążę jak miałam 17, a urodziłam mają już 18. "Już", a raczej dopiero ;) miałam dużo szczescia, ze trafiłam na wiele osob, ktore mi pomagały. Przede wszystkim cudowna dyrekcja mojego liceum pomogła mi załatwić nauczanie domowe w trzeciej klasie, dzięki czemu bez problemu zdałam maturę :) no i rodzice... gdyby nie oni nie ukończyłabym technikum farmaceutycznego i nie mogłabym teraz pracować w swoim ukochanym zawodzie. Pierwsze dwa lata po urodzeniu Kaji były ciężkie, ale jak sie chce to mozna osiągnąć wszystko :)

My dzisiaj jedziemy do znajomych na grilla, pogoda taaaka piękna :)
 
Dobrze, że tak Ci się ułożyło i mogłaś liczyć na bliskich :) Moja koleżanka urodziła w wieku 18 lat i bardzo jej mama pomogła. Skończyła liceum i nawet poszła do 2-letniej szkoły. Wszystko się dobrze potoczyło :) Teraz mając 25 lat, ma już 3 synów i już całkiem ją podziwiam, mieszkaja za granicą i tam nie już na kim polegać.

No na Śląsku widzę, że też piękna pogoda, jesteśmy przed Częstochową i cudnie jest.
 
reklama
Dobrze, że tak Ci się ułożyło i mogłaś liczyć na bliskich :) Moja koleżanka urodziła w wieku 18 lat i bardzo jej mama pomogła. Skończyła liceum i nawet poszła do 2-letniej szkoły. Wszystko się dobrze potoczyło :) Teraz mając 25 lat, ma już 3 synów i już całkiem ją podziwiam, mieszkaja za granicą i tam nie już na kim polegać.

No na Śląsku widzę, że też piękna pogoda, jesteśmy przed Częstochową i cudnie jest.
Początki były ciężnie, bo jednak ludzie lubią mowic, a krytyka boli. Ale 7 lat minęło i wszystko dobrze się potoczylo :) a teraz staramy się o rodzeństwo :)
 
Do góry