reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Jak @ nie przyjdzie przez 2 dni to powtórz [emoji4] może nie widać jeszcze. .. ja tam trzymam nadal kciuki [emoji4] jak przyjdzie @ to tak miało być o kolejny cykl może się okazać szczęśliwym [emoji6]

Ja nawet nie miałam kiedy się zastanowić a @ zawitała.

W weekend tak się opalilam, ze mój D mówi ze to podchodzi pod poparzenia , czuje się jak mocno spieczony kurczak [emoji51]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie dziękuję, zeby nie zapeszyc:) ja sama bym chciala sie poopalac, alesyn mi nie daje. Dzisiaj na chwile sie polozylam na sloncu na chwile, to skakal po mnie i krzyczal mama juz mama juz:/
 
reklama
Cześć dziewczyny. Andzelika u mnie też nadal nic, ale czuje, że się zbliża:/ no trudno. Ja się też opalilam, ale od chodzenia po słońcu bo mi dzieciaki też poleżeć nie dadzą☺
 
Hej. :)
A ja niestety źle znoszę słońce,mam chyba jakieś uczulenie czy coś,bo wystarczy 15 minut i już mnie zaczyna skóra swędzieć,masakra.:no: A przecież do sklepu muszę raz dziennie iść...ehh...
Zioła Ojca Sroki nr 3 - słyszałam,że są świetne i wiele dziewczyn po nich zaszło w ciążę.:cool2: Jak się o drugie dziecko staraliśmy -długo,bo aż 2,5 roku- to właśnie chciałam kupować, tzn. zamawiać z Polski,ale w końcu zaszłam bez nich. :D
Dużo dobrego słyszałam też o niepokalanku,chociaż on bardziej pomocny jest w wyregulowaniu cyklu,ale mogę się mylić,nie chcę wprowadzać w błąd.:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny. Andzelika u mnie też nadal nic, ale czuje, że się zbliża:/ no trudno. Ja się też opalilam, ale od chodzenia po słońcu bo mi dzieciaki też poleżeć nie dadzą☺
Mnie wczoraj przed północą podbrzusze zakulo i cisza. Ani mnie brzuch nie boli ani nogi pod kolanem.
 
Witam,

przywitam się nieśmiało :) Szczerze jeszcze się waham czy kolejne dziecko to dobry pomysł... Raz chcę a innym razem mówię stop... Nie wiem czy drugi raz przeżyję kolki itd ;)

Ostatnio starania zajęły nam kilka miesięcy... Zobaczymy co nam ten 2018 rok przyniesie ;)
 
Witaj Moniqa☺ Andzelika ciekawe czy przyjdzie do nas☺ ja już jestem nastawiona, że przyjdzie. Jeszcze mi córka dzisiaj z murku zeskpczyla i kuleje na nogę chyba sobie nadwyrezyla bo narazie spuchniete nie miała. Mówię Wam co chwilę coś, jak była mniejsza to tak nie wchodziła:/ a teraz co chwilę coś wymyśli z oka spuścić nie idzie. Energia ją roznosi☺
 
Witam,

przywitam się nieśmiało :) Szczerze jeszcze się waham czy kolejne dziecko to dobry pomysł... Raz chcę a innym razem mówię stop... Nie wiem czy drugi raz przeżyję kolki itd ;)

Ostatnio starania zajęły nam kilka miesięcy... Zobaczymy co nam ten 2018 rok przyniesie ;)

Wiesz,też tak mam. Jak o drugie dziecko się staraliśmy i w końcu odpuściłam, to na początku nawet byłam zła,że zaszłam w ciążę,bo przecież już sobie wszystko poukładałam i uznałam,że nie chcę,że córka mi wystarczy. Ale później już była euforia. :) A po urodzeniu już w ogóle.
Ale mam podobny dylemat odnośnie trzeciej ciąży. No,po tym poronieniu już czwartej. Bo jak już byłam w tej ciąży,to się cieszyłam,wiadomo,już się dokonało,nie ma odwrotu. :D Ale dopóki jestem (znowu) na etapie starań,to dopadają mnie wątpliwości.
 
Witam,

przywitam się nieśmiało :) Szczerze jeszcze się waham czy kolejne dziecko to dobry pomysł... Raz chcę a innym razem mówię stop... Nie wiem czy drugi raz przeżyję kolki itd ;)

Ostatnio starania zajęły nam kilka miesięcy... Zobaczymy co nam ten 2018 rok przyniesie ;)

Witaj. Masz podobne podejscie jak ja:)
Witaj Moniqa☺ Andzelika ciekawe czy przyjdzie do nas☺ ja już jestem nastawiona, że przyjdzie. Jeszcze mi córka dzisiaj z murku zeskpczyla i kuleje na nogę chyba sobie nadwyrezyla bo narazie spuchniete nie miała. Mówię Wam co chwilę coś, jak była mniejsza to tak nie wchodziła:/ a teraz co chwilę coś wymyśli z oka spuścić nie idzie. Energia ją roznosi☺
Mojjest taki jak twoj. Ja tylko jakies uplaey mam
 
Ja dziewczyny też tak mam, takie właśnie, że teraz jak już myślałam, że może być to chcialam, ale jak jednak się okazało, że raczej nie to sobie pomyślałam, że może i lepiej....ja to chciałam poczekać jeszcze tak z pół roku, żeby młody był trochę starszy zawsze bardziej samodzielny, ale no wiadomo, jak by się trafiło to bym się cieszyła
 
reklama
Ja dziewczyny też tak mam, takie właśnie, że teraz jak już myślałam, że może być to chcialam, ale jak jednak się okazało, że raczej nie to sobie pomyślałam, że może i lepiej....ja to chciałam poczekać jeszcze tak z pół roku, żeby młody był trochę starszy zawsze bardziej samodzielny, ale no wiadomo, jak by się trafiło to bym się cieszyła
Hej mam pytanko, widzisz dalej posty w tej zamkniętej grupie?
Bo kurcze dziene , ze w niej jesteś.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
Do góry