reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Widać u mnie jest podobnie z tym instynktem:) u mnie i mama chciala sie zajmiwac po poludniami a z eana i tesciowa i tesciowej siostra no ale niestety.
 
reklama
No to ci zazdroszczę, bo u mnie nie ma chętnych na zajmowanie się. :( Wszędzie muszę targać ze sobą młodego,w najgorszym wypadku P. z nim zostanie,ale to też jak ma wolne. Moja mama pracuje,ale też jest wygodna: 2 dzieci u niej na weekend nie przejdzie,bo ona chce sobie w spokoju cały film obejrzeć,ona lubi spontaniczne wypady,a z 2-latkiem wiadomo - trochę przygotowań jest, poza tym odzwyczaiła się od małych dzieci. Bo z córką kiedyś chętnie zostawała i czasem ją nadal na weekend weźmie,ale odnoszę wrażenie,że syn nie jest do końca akceptowany,bo nie jest tak grzeczny jak córka była w jego wieku,a i też pewnie mama po prostu nie ma ochoty na małe dzieci. I ja to rozumiem,absolutnie nie robię z tego problemu,tylko czasem przykro... :(
Ale żeby nie smucić.. uznałam,że skoro z dwójką sobie daję radę,to z trójką nie dam? :D
No tu, w Niemczech,czasem tak obserwuję te muzułmanki, całe okutane w te szmaty,na głowie też,upał 40 stopni,a jedna z drugą z 3-4-5 dzieci....:szok: Tylko że to zupełnie inna kultura,u nich jedno czy dwójka dzieci jest nie do pomyślenia.:no:
 
Cześć dziewczyny tak na szybko. Andżelika testowalam ale nic @ też jeszcze nie mam ale napewno przyjdzie na dniach bo już brzuch boli. My na wyjeździe dlatego tak na szybko☺
 
Angela dostałaś @??

Leylah przeszło bo dostałam @, ale wierz mi ze ten ból nie był normalny. ... przecież bym wiedziała. Dostałam @ za wcześnie 5 dni. Juz od wczoraj pije zioła Ojca Sroki - ciekawe czy pomogą [emoji110][emoji110]

Cześć Karotka :) przyda nam się gadula [emoji6]


My byliśmy na mini urlopie. Wypoczelam w końcu. .. jakoś tak się oderwalam od rzeczywistości i ciężko mi było wrócić. A dziś nowa lepsza energia zaowocowała pudelkami dla mnie i mojego do pracy.
782b8c64c21da538df95b91b1b40a363.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Angela dostałaś @??

Leylah przeszło bo dostałam @, ale wierz mi ze ten ból nie był normalny. ... przecież bym wiedziała. Dostałam @ za wcześnie 5 dni. Juz od wczoraj pije zioła Ojca Sroki - ciekawe czy pomogą [emoji110][emoji110]

Cześć Karotka :) przyda nam się gadula [emoji6]


My byliśmy na mini urlopie. Wypoczelam w końcu. .. jakoś tak się oderwalam od rzeczywistości i ciężko mi było wrócić. A dziś nowa lepsza energia zaowocowała pudelkami dla mnie i mojego do pracy.
782b8c64c21da538df95b91b1b40a363.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
No takich cudow jakie stworzylas nie jadlam:) nie dostalam@, a na co te zioła? Boja w tym cuklu będę chciała kupić femibion 0
 
No takich cudow jakie stworzylas nie jadlam:) nie dostalam@, a na co te zioła? Boja w tym cuklu będę chciała kupić femibion 0
Zioła są na niepłodność, pobudzają jajniki [emoji6]
Wszystkie pojemniczki to moje mielone z warzywami i z kaszą lub makaronem :)
Angela to jednak może test ?
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Robilam dzisiaj rano i negatyw:/
Jak @ nie przyjdzie przez 2 dni to powtórz [emoji4] może nie widać jeszcze. .. ja tam trzymam nadal kciuki [emoji4] jak przyjdzie @ to tak miało być o kolejny cykl może się okazać szczęśliwym [emoji6]

Ja nawet nie miałam kiedy się zastanowić a @ zawitała.

W weekend tak się opalilam, ze mój D mówi ze to podchodzi pod poparzenia , czuje się jak mocno spieczony kurczak [emoji51]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry