reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej mam pytanko, widzisz dalej posty w tej zamkniętej grupie?
Bo kurcze dziene , ze w niej jesteś.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
Poznikaly mi, bo tak to nawet powiadomienia miałam jak pisalyscie, więc już chyba dobrze☺
 
reklama
Poznikaly mi, bo tak to nawet powiadomienia miałam jak pisalyscie, więc już chyba dobrze[emoji5]
Wyśle ci linka na priv , sprawdzisz czy działa?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
Wyśle ci linka na priv , sprawdzisz czy działa?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
Już sprawdzilam, teraz jest ok☺
 
A u mnie dziś 20 dc, ten cykl spisałam na straty,dlatego chciałabym zacząć od kolejnego. :) Liczę,że @ pojawi się 7/8.06 ,choć może być różnie,bo moje cykle bywają nieregularne.:sorry2:
Co macie dzisiaj na obiad? :D U mnie lazania z warzywami, córka pewnie nie tknie,ale ja z synem na pewno zjemy ze smakiem. A z kolei mój P. uważa,że obiad bez mięsa ,to nie obiad - wyjątek,to makaron ze szpinakiem. :eek: A córka moja w ogóle dzisiaj tak przegięła,że szlaban będzie miała na kilka dni na wychodzenie z domu...:angry::wściekła/y:
O matko,jeszcze raz muszę dziś iść do sklepu...zapomniałam pieczywa. :hmm:
 
A u mnie dziś 20 dc, ten cykl spisałam na straty,dlatego chciałabym zacząć od kolejnego. :) Liczę,że @ pojawi się 7/8.06 ,choć może być różnie,bo moje cykle bywają nieregularne.:sorry2:
Co macie dzisiaj na obiad? :D U mnie lazania z warzywami, córka pewnie nie tknie,ale ja z synem na pewno zjemy ze smakiem. A z kolei mój P. uważa,że obiad bez mięsa ,to nie obiad - wyjątek,to makaron ze szpinakiem. :eek: A córka moja w ogóle dzisiaj tak przegięła,że szlaban będzie miała na kilka dni na wychodzenie z domu...:angry::wściekła/y:
O matko,jeszcze raz muszę dziś iść do sklepu...zapomniałam pieczywa. :hmm:
Aco mloda narozrabiala?:) mymamy dzisiajdwa obiady. Gulasz w sisuewlasnymz ziolkami i mielobe dla mlodego z kasza gryczans i pietruszka;)
 
No wkurzyła mnie, już któryś raz z rzędu to samo. Miałam dzisiaj o 14 termin w urzędzie,więc nie mogłam być w domu jak wróciła ze szkoły,dlatego kazałam jej iść do mojej przyrodniej siostry 2 piętra wyżej, zostać u niej i czekać na mnie. A ta co zrobiła? Rzuciła plecakiem, powiedziała,że idzie na dwór,nawet nie powiedziała gdzie i teraz ja muszę łazić po jej koleżankach i jej szukać.:wściekła/y: Wiem gdzie jest,ale ostatnio już miała karę za to,że się nie zameldowała ani nic...chyba przedłużę karę do tygodnia.
A to u was fajnie - 2 obiadki. W zasadzie mam porcję potrawki z kurczaka ,gdyby młoda nie chciała lazanii, ale za to,co odwaliła, to nie wiem czy ma prawo do fochów jedzeniowych.:realmad:
 
Hej :) Witam nowe staraczki :)

Leylah niestety nie było czasu podskoczyć nad morze, byłam w Gdańsku ale posiedzielismy na komunii i do domu.. żałuję bardzo, bo pogoda była piękna :) Mam nadzieje, że zdążymy jeszcze się wybrac przed zniwami i pogoda nam dopisze :)

Dziewczyny które zastanawiają się nad drugim lub kolejnym dzieckiem, napiszę Wam, że pomimo tego bólu warto mieć rodzeństwo dla dziecka. Mnie przekonała na łóżku jak rodzilam i miałam już mega bóle moja położna. Kiedy przychodziły skurcze zaczęłam się na głos zarzekac, że nigdy więcej już nie będę miała dzieci i ona wtedy się mnie spytała czy chcialabym by moje dziecko kiedyś zostało całkiem samo, bo tak po naszej śmierci będzie i zmieklam... od tamtej pory wiem, że chcę rodzeństwa dla synka. Przestałam myśleć o sobie i zaczęłam o jego przyszłości. Nawet widzę nasze święta kiedy wszyscy spotkamy się przy stole.. :) Jeśli nam się uda to chcę mieć jeszcze trójkę dzieci. Oby każde z nich mogło na sobie polegać ;) Dodam jeszcze, że zrobiło mi się żal tej położnej, bo ja mówiłam, jej że ja w czasach licealnych obiecałam sobie z koleżanką, że nie będziemy miały nigdy dzieci.. i teraz przyszło mi rodzic w bólach a w rozmowie wyszło, że ona nie ma dzieci, bo nie mogła zajść :(

Na obiad teściowa ma gołąbki :)
 
Hej :) Witam nowe staraczki :)

Leylah niestety nie było czasu podskoczyć nad morze, byłam w Gdańsku ale posiedzielismy na komunii i do domu.. żałuję bardzo, bo pogoda była piękna :) Mam nadzieje, że zdążymy jeszcze się wybrac przed zniwami i pogoda nam dopisze :)

Dziewczyny które zastanawiają się nad drugim lub kolejnym dzieckiem, napiszę Wam, że pomimo tego bólu warto mieć rodzeństwo dla dziecka. Mnie przekonała na łóżku jak rodzilam i miałam już mega bóle moja położna. Kiedy przychodziły skurcze zaczęłam się na głos zarzekac, że nigdy więcej już nie będę miała dzieci i ona wtedy się mnie spytała czy chcialabym by moje dziecko kiedyś zostało całkiem samo, bo tak po naszej śmierci będzie i zmieklam... od tamtej pory wiem, że chcę rodzeństwa dla synka. Przestałam myśleć o sobie i zaczęłam o jego przyszłości. Nawet widzę nasze święta kiedy wszyscy spotkamy się przy stole.. :) Jeśli nam się uda to chcę mieć jeszcze trójkę dzieci. Oby każde z nich mogło na sobie polegać ;) Dodam jeszcze, że zrobiło mi się żal tej położnej, bo ja mówiłam, jej że ja w czasach licealnych obiecałam sobie z koleżanką, że nie będziemy miały nigdy dzieci.. i teraz przyszło mi rodzic w bólach a w rozmowie wyszło, że ona nie ma dzieci, bo nie mogła zajść :(

Na obiad teściowa ma gołąbki :)
Mąż rolnik? Ja sie boje miec drugie bo nie czuje się spelnio a jako matka. :/
 
reklama
To moja córka na szczęście ma tylko skrecona torebke stawowa tydzień i powinno być dobrze ufff☺ Andżelika do mnie jeszcze nie przyszła ale wiem, że przyjdzie...adiika ja Ci powiem, że czasami z tym rodzeństwem, też się jest jak samo mam przykład w rodzinie gdzie rodzeństwo się tak pogryzlo, że nie mogą na siebie patrzeć. Ale ja mam siostrę 10 lat starszą i dogadujemy się. I jakoś sobie też nigdy nie wyobrazalam, żeby moja córka była sama i jak widzę jak za sobą są to aż się łezka w oku kręci ze szczęścia i mam nadzieję, że tak będzie zawsze☺
 
Do góry