reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ano pewnie,że relacje między rodzeństwem są różne, nie ma co się oszukiwać,że zawsze jest różowo i fajnie. Ale ja też uważam,że dziecko powinno mieć chociaż 1 brata/siostrę, pomimo tego,że sama jestem jedynaczką. I choć to też ma swoje plusy,to nigdy nie zapomnę uczucia samotności w dzieciństwie,kiedy np. był późny wieczór,nie mogłam zasnąć i nawet nie miałam z kim tak od serca pogadać.
Aczkolwiek rozumiem mamy jedynaków. To jednak spore obciążenie zarówno finansowe,jak i w ogóle,posiadanie 2/3 i więcej dzieci. Mnie moja dwójka czasem sprawia problemy,nie powiem,czasem jest ciężko. Ale nie wyobrażam sobie w tym momencie,że mogłoby być inaczej. :)
 
reklama
Myślałam, że mi się małpa zaczęła bo na papierze parę malutkich kropek ale narazie jeszcze cisza
 
Dziewczyny,a co myślicie o jakiejś tabelce może w tym wątku? Czy to jednak za wcześnie? :zawstydzona/y: W sumie nowa tu jestem,ale tak sobie pomyślałam...:laugh2: Wiecie, wiek,który cykl starań,ilość dzieci,miejsce zamieszkania,ewentualnie imię..no nie wiem jak się na to zapatrujecie.
Jeśli pomysł jest głupi, to też dajcie znać. :-) :)
 
Hello

Karotka to prawda u mnie tez kobiety Turki jak chodza to zazwyczaj z lancuszkiem dzieciakow [emoji23][emoji23][emoji23] to cala rodzinka w De jestescie? super tak chyba niz samemu.Zawsze mozna sie spotkac,pogadac a i jak zajdzie potrzeba to z dziecmi ms kto zostac

Kinga weeee nie strasz mnie tak kobieto zadna @ ma nie przylazic [emoji51][emoji51][emoji51] czemu myslisz ze przylezie??

Nie pamietam co jeszcze mialam napisac
 
Aschlee bo już wczoraj test mi nie wyszedł więc czekam kiedy przyjdzie....dzisiaj jeszcze nie przyszła to pewnie jutro ewentualnie pojutrze, no i już chodze zła to na pewno małpa się zbliża☺
 
Ostatnia edycja:
Hello

Karotka to prawda u mnie tez kobiety Turki jak chodza to zazwyczaj z lancuszkiem dzieciakow [emoji23][emoji23][emoji23] to cala rodzinka w De jestescie? super tak chyba niz samemu.Zawsze mozna sie spotkac,pogadac a i jak zajdzie potrzeba to z dziecmi ms kto zostac

Kinga weeee nie strasz mnie tak kobieto zadna @ ma nie przylazic [emoji51][emoji51][emoji51] czemu myslisz ze przylezie??

Nie pamietam co jeszcze mialam napisac

A my,to się chyba znamy z innego wątku. ;) Tak, cała rodzinka w De, łącznie z moimi rodzicami,choć są daaaawno po rozwodzie i żyją z kimś innym,i mieszkają osobno itp. Ale jednak rodzina w komplecie,tylko dziadkowie zostali w PL i dlatego chętnie minimum 2 x w roku latam z dziećmi do nich. :) Ale z dziećmi nie ma kto mi zostać w De. Rodzice pracują,już wcześniej pisałam,że moja mama raczej mało chętna na 2 dzieci w weekend,a tata bardzo zapracowany...w wyjątkowych sytuacjach mogę im syna lub córkę podrzucić na godzinkę,dwie. Ale to tyle. Z drugiej strony,nauczyłam się być całkowicie niezależna od innych. Muszę do ginekologa? Trudno,idę z dzieckiem. Bo co mam zrobić? Muszę do urzędu albo stać w kolejce? Też z dzieckiem,nie ma wyjścia. :( Córka zostanie w domu sama na godzinkę,może trochę dłużej,także z nią nie ma problemu. Ale syn ma dopiero 2 latka,więc za mały i jednak nie zostawię go samego z 7,5 letnią córką - ufam jej,ale co najwyżej zostawię ich na minutę razem jak muszę iść wyrzucić śmieci. :no: On jest zbyt rozbrykany,żeby ona mogła sobie dać z nim radę.
 
Kinga [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

Karotka tak kojarze Twoj nick chyba w watku starania albo ciaza po poronieniu kiedys pisalysmy ;) albo juz mam skleroze [emoji1]Ja tak samo calkowicie sama tu wszedzie targam ze soba dzieci a w Pl w zasadzie juz kupe lat nie bylam
 
Dziewczyny,a co myślicie o jakiejś tabelce może w tym wątku? Czy to jednak za wcześnie? :zawstydzona/y: W sumie nowa tu jestem,ale tak sobie pomyślałam...:laugh2: Wiecie, wiek,który cykl starań,ilość dzieci,miejsce zamieszkania,ewentualnie imię..no nie wiem jak się na to zapatrujecie.
Jeśli pomysł jest głupi, to też dajcie znać. :-) :)

Jestem za :)

Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze warto miec rodzenstwo, jak sobie przypomne jakz siostrą się bilysmy ze hej i 3 lata starsza ode mnie ale co do czego zawsze ją bronilam:) mam tez brata prawue o 11 lat mlodszego i taka różnica wiekowa jest nie za ciekawa. Pamietam jak sie buntowalam i denerwowalam jak za mną biegal
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj jeszcze raz zatestowalam bo @ brak ale negatyw więc już jestem 100 procent pewna, że przylezie
 
Do góry