reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Tola_Tola
hejka, myślałam że już jestem po @ bo wczoraj było czysto, a dzisiaj znowu jakieś plamienia są, nie wiem czy czasem cykl mi sie nie zmienił, a co do @ to było trochę krwi, ale nie dużo, nie tak jak zazwyczaj i ona się pojawiła tylko dwa razy
 
reklama
Gratulacje :) ja jutro na bete i aż się trzęsę ze strachu. W którym dniu robilas ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana wiem co czujesz też się bałam bardzo:)w 24dniu cyklu jak dobrze liczę przed spodziewanym okresem..idź idź 3maj kciuki

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Dzien doberek:) Dzis 25dc,podbrzusze boli wiec @ tuz tuz z czego sie bardzo ciesze. Wczoraj bylam w aptece i znow ponad 100 zl wydane na leki. Milego dzionka:)

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Tola gratulacje.
Eklerka no wlasnie wiem, a ostatnio bylam u dentysty i mi mowi, ze to nie prawda ze zeby psuja sie od ciazy czy kp. Myslalam, ze to wszystko oslabia uzebienie.
U mnie bol jak na @
 
Gratulacje :) ja jutro na bete i aż się trzęsę ze strachu. W którym dniu robilas ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na 10000% wyjdzie duża :)) Koniecznie daj znać jaki wynik :)


A ja się witam w 19dc :) Piersi mnie bolą od owu i ciągle czuję coś w podbrzuszu- jest i przechodzi i tak ciagle. Ale nie chce sobie wrkęcać że to to. Wyjdzie za kilka dni ;)

Ps. Może to kogoś zainteresuje- w Rossmannie ruszyła od dzisiaj nowa promo 2+2 :)
 
Suplementy. Vigantolette Max i Ovarin a dzis musze kupic Bio selen + cynk. Ile u Ciebie w aptece kosztuje?

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Zobacz sobie na apteka gemini :) Tam maja bardzo fajne ceny i ja zawsze wszystko tam zamawiam bo różnica w cenach ogromna! :) Zawsze robie juz takie wieksze zamowienie. Tam jest wszystko :) Nawet testy ciazowe w dobrych cenach i testy owu :)
 
reklama
Na 10000% wyjdzie duża :)) Koniecznie daj znać jaki wynik :)


A ja się witam w 19dc :) Piersi mnie bolą od owu i ciągle czuję coś w podbrzuszu- jest i przechodzi i tak ciagle. Ale nie chce sobie wrkęcać że to to. Wyjdzie za kilka dni ;)

Ps. Może to kogoś zainteresuje- w Rossmannie ruszyła od dzisiaj nowa promo 2+2 :)
To czekanie jest wykraczające poza granicę wytrzymałości.
Mam podobne uczucie nabrzmiałe piersi,i ten ucisk podbrzusza nawracajacy. Na dodatek dziś nie dałam rady napić się mojej ulubionej kawusi. Na siłę wcisnelam pół kubka a teraz mam metaliczny smak w ustach.
To nie jest nakrecanie tylko opis własnych odczuć. Co z tego wyjdzie... Zobaczymy
 
Do góry