reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja właściwie [emoji6]

Ja jak widzę już kreskę plodna to jest taka delikatna [emoji45] [emoji22]

Cześć, pewnie [emoji6] a czemu musicie poczekać ? [emoji5]



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Czekamy, bo dopiero co zmienilam prace. We wrześniu bierzemy ślub, a na marzec mamy juz opłacona wycieczkę do Włoch także nie chciałabym być w ciąży w tym okresie. Ale kto wie może cos w tym Rzymie zmajstrujemy ;)) i się wyrobie do 2018 ;)
oooo Natka hello :)
Hej [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Czekamy, bo dopiero co zmienilam prace. We wrześniu bierzemy ślub, a na marzec mamy juz opłacona wycieczkę do Włoch także nie chciałabym być w ciąży w tym okresie. Ale kto wie może cos w tym Rzymie zmajstrujemy ;)) i się wyrobie do 2018 ;)

Hej [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Aaa to super plany !! [emoji5] no to tylko czekać na podróż [emoji7]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
No właśnie ta kreseczka powinna być ciemniejsza od tej testowej :( Ciekawe dlaczego u Ciebie tak jest. Zapytaj się gina na wizycie.
Super, że z pieskiem poprawa :) To się nie wyspalas, tylko po dworzu latalas. Porządną kawę już wypilas? :)

Ooo Kinga :( U mnie też dziś pewnie owu i jutro albo pojutrze odnotuje skok temp. Z tym, że u nas przerywany.

Natka to byście mieli piękną "pamiątkę" z podróży :) My planowaliśmy wycieczkę i w końcu nigdzie nie polecielismy, bo zaszlam w ciążę :)
 
Natka ale macie super plan☺ No i z tego co wyliczylam to następne dwa miesiące też mi nie trafi. Może to i dobrze bo tak jakoś mi się sierpniowy termin wymarzyl☺ Stokrotenka nie wiem co Ci poradzić:(
 
Adika właśnie pije ale na mnie kawa nie działa [emoji6] mogę ją wypić nawet przed spaniem [emoji23]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
@kinga30 to spoko jak tak :) A dlaczego sierpień? Ty lub mąż macie wtedy urodziny, czy tak po prostu? :)

@Stokrotenka23 mam tak samo z kawą xd A lubisz typowego czarnucha czy jednak z mlekiem? :)
Myślę, że może z wiekiem to się zmieni :p
 
@kinga30 to spoko jak tak :) A dlaczego sierpień? Ty lub mąż macie wtedy urodziny, czy tak po prostu? :)

@Stokrotenka23 mam tak samo z kawą xd A lubisz typowego czarnucha czy jednak z mlekiem? :)
Myślę, że może z wiekiem to się zmieni :p
Kocham mleko ale odstawiłam ze względu na testosteron. Teraz pije z kokosowym [emoji6] ale bez mleka tez wypije oczywiście mówimy o rozpuszczalnej. Jeśli chodzi o sypana to koniecznie kusi być mleko kokosowe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Cholerka 16.06 i 19.06 mam bieg charytatywny a mnie chyba cos rozklada....nie ma to jak w lato byc chorym ☹ jest mi slabo,niedobrze,mam jakies uderzenia goraca...zrobilam goraca herbate z mieta,gwiezdnym owocem imbirem...oby pomoglo
 
@kinga30 to spoko jak tak :) A dlaczego sierpień? Ty lub mąż macie wtedy urodziny, czy tak po prostu? :)

@Stokrotenka23 mam tak samo z kawą xd A lubisz typowego czarnucha czy jednak z mlekiem? :)
Myślę, że może z wiekiem to się zmieni :p
Ja mam we Wrześniu. Córka się urodziła w lipcu dzień przed moimi imieninami, synek w kwietniu dzień przed męża urodzinami, w kwietniu mamy też rocznicę ślubu☺ a w sierpniu się poznaliśmy to by też fajna data była☺
 
reklama
Czekamy, bo dopiero co zmienilam prace. We wrześniu bierzemy ślub, a na marzec mamy juz opłacona wycieczkę do Włoch także nie chciałabym być w ciąży w tym okresie. Ale kto wie może cos w tym Rzymie zmajstrujemy ;)) i się wyrobie do 2018 ;)

Hej
emoji8.png
emoji8.png
emoji8.png


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Witaj. Ja miesiąc przed slubem wpadlam i ze wszystkiego zrezygnowalismy:) dla dobra młodego:)
Stokrotko wyprowadzimy się, jak znajdziemy stancje, czekamy na info od gościa, który nam jej szuka. Podobno jest problem ze znalezieniem jak nigdy :/
To drogi ten monitoring, może do tego jeszcze oddzielnie trzeba za wizytę płacić czy to już wliczone?
Biedny piesek, no i Ty.. kto to widział o 3 rano z psem wychodzić :(

Andzelika może zwyczajnie jesteś przemeczona? Dziwne te objawy. Dobrze, że wyniki wszystkie w normie :)

U mnie słonecznie i ciepło, ciekawe jak długo xd

Kinga zaczynacie już działać jak mąż wróci? ;) Który masz dc?
Przemeczenie jest trochę, ale znośnie.

Orientuje się ile moze kosztowac TK prywatnie?
 
Do góry