reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

reklama
A wiecie dziewczyny kiedy mniej więcej była Wasza owulacja? Może ona się przesunęła a z nią cały cykl? Ja miałam owu nawet 40 dc :o
@Agusia2402 jeśli masz regularne cykle to leć na betę, będziesz miała pewność, bo @Pejti jeśli miewasz długie cykle to i przyczyn może być dużo, chociaż beta to zawsze pewność...
Moje cykle wachaja sie miedzy 30 a 38 dni. Mam PCOS. W 13 dniu cyklu bylam u ginekologa to powiedział ze najwiekszy pecherzyk ma 14mm i ze nie mam na co liczyc tym razem bo powinien byc juz wiekszy, ale moge sie przytulac z mezem kolo 16-18 dnia cyklu. Tak tez bylo. Planowo 30 stycznia juz powinna sie pojawić miesiaczka. ( gdyby bylo 30 dni) albo 6 lutego (gdyby bylo 38 dni) Zamiast tego mialam 2 dni plamien takich jasno brazowych. I bole podbrzusza. A teraz zwyklu mleczny sluz i żadnego bólu, nic. 31 robilam test i negatywny. 3.02 kolejny test. Znow negatyw. Zaczelam od tego poniedziałku brac hormon tarczycy bo mam lekka niedoczynnosc. Mam nadzieje ze okres sam przyjdzie, bez wywolywania. No chyba ze jakas fasolka w srodku sobie spi... to nie bede miala nic przeciwko [emoji173] jak do konca tygodnia nie przyjdzie to 19.02 ide do lekarza.... mam juz dosc ilez mozna czekac. A co do BETY, jestem w DE a tu trzeba skierowanie... jade w piątek do Polski to w polsce sobie zrobie od razu [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Pejti ja miałam właśnie takie plamienia brązowe 2 dni zamiast @ po cyklu w którym nie było owu, może u Ciebie też było tak jak mówił lekarz... Choć życzę oczywiście żeby to była jednak ciąża:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dziwne uczucie w lewej piersi, cholernie mnie pali, chociaż piersi całe nie boą tylko sutki bardzo bolesne i wrażliwe...
 
Migdalove Ja nadal trzymam kciuki, Mam nadzieję,że poniedzialkowa beta rozwieje Twoje wątpliwości ;). Mnie bolą piersi ale bardziej po bokch. Brzuch też już nie boli, myślę że fasolka się już zagniezdzila [emoji5]. Ja bałam się bardzo wczorajszej bety, że nie będzie przyrastac lub, że przyrost będzie zbyt mały.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Migdalove Ja nadal trzymam kciuki, Mam nadzieję,że poniedzialkowa beta rozwieje Twoje wątpliwości ;). Mnie bolą piersi ale bardziej po bokch. Brzuch też już nie boli, myślę że fasolka się już zagniezdzila [emoji5]. Ja bałam się bardzo wczorajszej bety, że nie będzie przyrastac lub, że przyrost będzie zbyt mały.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie właśnie też z boku piersi męczy, takie palenie. Tak jak mówisz, poniedziałkowa beta da mi odpowiedź. O ile @ mnie nie zaskoczy. :D
 
A ja jestem przejęta moją koleżanka, która jest w 22tc. Jest okrutnie przeziębiona, lekarz zalecił jej jakiś kaszel i absolutnie nie pozwolił jej korzystać z inhalacji... Przecież inhalacja jest o wiele bezpieczniejsza niż te dziwne syropy... Chyba ją chcą wykończyć...
 
reklama
A ja jestem przejęta moją koleżanka, która jest w 22tc. Jest okrutnie przeziębiona, lekarz zalecił jej jakiś kaszel i absolutnie nie pozwolił jej korzystać z inhalacji... Przecież inhalacja jest o wiele bezpieczniejsza niż te dziwne syropy... Chyba ją chcą wykończyć...
Oczywiście że inhalacje bezpieczniejsze. Sama miałam na początku byłam na sterydach do inhalacji na zapalenie krtani... Wogole same inhalacje z soli już dużo robią.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry