reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@irminka1231 trzymam kciuki i wysyłam ciążowe fluidy :*
@Mamulkakubusia są specjalne płyny , ale nie wiem czy można je stosować w ciąży.


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Zaszłam w ciążę przy tsh 2. Wtedy też miałam 2.5 ale byliśmy nad morzem i spadło do 2.
Byłam u lekarza rodzinnego potwierdził słowa gina. Mówił że są nowe wytyczne i tsh może być do 2.5 i że lekarze zbyt pochopnie przypisują eutyrox czasami nie widząc wyników ft3 i ft4 i reszty
Moja endokrynolog wczoraj na wizycie mówiła,że tak naprawdę najważniejszy jest wynik ft4 przy staraniach chociaż wiadomo tsh też nie może być za wysokie. Ja we wrześniu miałam tsh 4,76 i wtedy endokrynolog powiedziała, że lepiej nie zachodzić w ciąże że lepiej żeby spadło poniżej 2. Dostałam eutyrox. Obecnie tsh mam 2,9, ale ft4 na dobrym poziomie, więc wczoraj endokrynolog powiedziała, że teraz mogę spokojnie zachodzić w ciążę, bo mam na tyle hormonu ft4, żeby się nim podzielić z dzieckiem
 
Dobry wieczór! Jak ja się jutra nie mogę doczekać na pączki, oczywiście z budyniem! [emoji813]
Cały czas mam takie skurcze na @, że mam wrażenie jakbym zaraz miała już krwawić... Na szczęście nie jest to taki ból jak kiedyś, ale strasznie denerwują mnie te bóle.
Która z was w najbliższym czasie testuje?
Wysyłam każdej ciążowe fluidki. [emoji813]

 
Dobry wieczór! Jak ja się jutra nie mogę doczekać na pączki, oczywiście z budyniem! [emoji813]
Cały czas mam takie skurcze na @, że mam wrażenie jakbym zaraz miała już krwawić... Na szczęście nie jest to taki ból jak kiedyś, ale strasznie denerwują mnie te bóle.
Która z was w najbliższym czasie testuje?
Wysyłam każdej ciążowe fluidki. [emoji813]

Mnie też cały czas boli brzuch jak na @. Dlatego poleciałam dziś sprawdzić betę, żeby trochę się uspokoić. Koleżanka mnie pocieszała, że ją bolało do 3 tygodni i wszystko jest dobrze z jej dzidziusiem. Przy synu nic takiego nie miałam. Czemu nie sprawdzisz sobie bety?
Dziewczyny jutro testuje
Trzymajcie kciuki za kreseczki
1518029246-d322b276bc0e5fd8-aaaaaa.jpeg

Dobrze sie zapowiada [emoji6][emoji57]
Ale wierzyć mi sie nie chce [emoji23]


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
Trzymam kciuki ;) Wysyłam ciążowe fluidy ;).
 
reklama
Mnie też cały czas boli brzuch jak na @. Dlatego poleciałam dziś sprawdzić betę, żeby trochę się uspokoić. Koleżanka mnie pocieszała, że ją bolało do 3 tygodni i wszystko jest dobrze z jej dzidziusiem. Przy synu nic takiego nie miałam. Czemu nie sprawdzisz sobie bety?

Trzymam kciuki ;) Wysyłam ciążowe fluidy ;).
Na betę idę w poniedziałek, niestety dopiero wtedy mogę iść.

 
Do góry