reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Trochę tak choć ja bym chciała żeby się teraz nie udało :p

;)
Najgorsze jest to, że ja wszystko zawsze mam zaplanowane i nie lubię jak coś jest nie po mojej myśli, a tego do końca nie zaplanuję... Bo jakbym wiedziała, że się uda za pierwszym razem to bym się postarała w sierpniu dopiero ;p
 
Wizyta w końcu umówiona na 16 lutego. :)

Trzymam kciuki [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Powtórzyłam bete, żeby się trochę uspokoić, wynik 221,30[emoji7]. Przyrost w normie [emoji5]. Czyli narazie wszystko jest dobrze. Progesteron też mam w normie [emoji5]. Mam nadzieję, że będzie tak dalej[emoji4].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie wszystko dobrze :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Bylam u ginekologa.u niego pierwszy raz.swietny lekarz.zrobil usg obejrzal wszystko i powiedzial ze wszystko idealnie.juz po owulacji i macica pieknie przygotowana.tak wiec teraz potrzebne tylko szczescie☺co ciekawe temperatura rano skoczyla dosc mocno a test owu dzis dopiero pozytywny.lekarz mowi ze owu raczej wczoraj byla.dodam ze ten test co go dzis robilam byl innej firmy co robilam przez ostatnie dni.Ginekolog prfilaktycznie dal mi progesteron zwiazku z historia z poprzedniego cyklu.Duphaston.oby teraz sie udalo.trzymajcie kciuki
 
Bylam u ginekologa.u niego pierwszy raz.swietny lekarz.zrobil usg obejrzal wszystko i powiedzial ze wszystko idealnie.juz po owulacji i macica pieknie przygotowana.tak wiec teraz potrzebne tylko szczescie☺co ciekawe temperatura rano skoczyla dosc mocno a test owu dzis dopiero pozytywny.lekarz mowi ze owu raczej wczoraj byla.dodam ze ten test co go dzis robilam byl innej firmy co robilam przez ostatnie dni.Ginekolog prfilaktycznie dal mi progesteron zwiazku z historia z poprzedniego cyklu.Duphaston.oby teraz sie udalo.trzymajcie kciuki
Trzymam mocno kciuki ;*. Pozytywne myślenie to podstawa i wyluzowanie ;)
 
reklama
Do góry