reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dagaa11 trzymam kciuki [emoji4] z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość. Ja myślę że będą dwie krechy jak nic.

U mnie synek chory. Ma taki katar, że ledwo oddycha przez nos pomimo odsysania i aplikacji spreya do nosa dla dzieci. Najgorsze, że chyba mnie też powoli bierze i jeszcze pęcherz się odzywa nie cierpię tego...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za 3 dni okres, cały dzień niedobrze i odrzuca od papierosów.
Na wieczór bóle jajników i klucie w dole brzucha
Typowo okresowe, więc na pewno się nie udało w tym cyklu. :( nie noszę czekać. Jak dostanę, okres minie przychodzi nowa nadzieja. A to takie czekanie na rozczarowanie..
 
Za 3 dni okres, cały dzień niedobrze i odrzuca od papierosów.
Na wieczór bóle jajników i klucie w dole brzucha
Typowo okresowe, więc na pewno się nie udało w tym cyklu. :( nie noszę czekać. Jak dostanę, okres minie przychodzi nowa nadzieja. A to takie czekanie na rozczarowanie..
Potwierdzam, to czekanie, szczegolnie dzien- dwa przed okresem to ciężki czas...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dagaa11 trzymam kciuki [emoji4] z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość. Ja myślę że będą dwie krechy jak nic.

U mnie synek chory. Ma taki katar, że ledwo oddycha przez nos pomimo odsysania i aplikacji spreya do nosa dla dzieci. Najgorsze, że chyba mnie też powoli bierze i jeszcze pęcherz się odzywa nie cierpię tego...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje. Mysle, ze za dzien, dwa wszystko sie wyjasni. W ostatnim czasie @ raczej przychodzi jak w zegarku, wiec do środy powinnam wiedziec co i jak

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dagaa oj czuje że się wam udało. Mocno trzymam kciuki chociaż ja na twoim miejscu już bym chyba test zrobiła.
Mnie brzuch dalej boli, jajniki bolą tez bardzo. Chyba dopiero jajniki zaczynają mi działać. Podobno pierwsze 3 cykle po porodzie mogą być bezowulacyjne
 
Dagaa oj czuje że się wam udało. Mocno trzymam kciuki chociaż ja na twoim miejscu już bym chyba test zrobiła.
Mnie brzuch dalej boli, jajniki bolą tez bardzo. Chyba dopiero jajniki zaczynają mi działać. Podobno pierwsze 3 cykle po porodzie mogą być bezowulacyjne
Wiesz ta biel na tescie w 9 czy 10 dpo tak mnie zrazila do dalszego testowania, ze narazie odpuszczam i czekam. Ja co miesiac czuje, ze sie udo, wiec teraz nastawilam sie, ze sie nie udalo i pewnie tak bedzie haha :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczornie :). Ja nawet nie wiem który mam dzień cyklu jakoś mi to wisi, bo i tak wiem że nic z tego nie będzie. Mam ogólnie jakąś deprechę.... Trzymam kciuki za wszystkie testujące i te pracujące nad fasolką ✊✊✊
Dziekuje. Mysle, ze za dzien, dwa wszystko sie wyjasni. W ostatnim czasie @ raczej przychodzi jak w zegarku, wiec do środy powinnam wiedziec co i jak

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki ✊✊✊

Hej dziewczyny można dołączyć do was? Mam nadzieję że przyjmiecie mnie tu do siebie :)
Witaj :)!
 
reklama
Dziewczyny moja @ powinna być w piątek,wracam wtedy z wyjazdu służbowego ale korci mnie żeby siknąć tuż przed nim czyli w środę ale boje się troche ;)
Trzymam za Was dziewczyny bardzo mocno kciuki :)
 
Do góry