reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Gratuluję :-)

A w ogóle drogie Panie, tak czytam i już nie mogę doczekać się moich starań...ale jeszcze kilka miesięcy ;-)
A i nie wiem czy wspominałam, ale po ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że jestem w gronie Pań którym może przytrafić się ciąża mnoga
A biorąc pod uwagę to, iż moja druga połówka ma brata bliźniaka, to prawdopodobieństwo wzrasta
A po czym wiadomo ze może być mnoga ? :-)
 
Gratuluję :-)

A w ogóle drogie Panie, tak czytam i już nie mogę doczekać się moich starań...ale jeszcze kilka miesięcy ;-)
A i nie wiem czy wspominałam, ale po ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że jestem w gronie Pań którym może przytrafić się ciąża mnoga
A biorąc pod uwagę to, iż moja druga połówka ma brata bliźniaka, to prawdopodobieństwo wzrasta
Super:) trzymam kciuki za bliźniaki lub więcej;)

A po czym wiadomo ze może być mnoga ? :-)
Ja podejrzewam, że po tym czy się uwolni więcej jajeczek za jednym razem:)

@Mamulkakubusia super kreski, również gratuluję:)
 
reklama
Do góry