reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej! Zaspałam do ginekologa, ale tak naprawdę to nie musiałam koniecznie iść do niego. Byłam umówiona dopiero na marzec. Więc o tyle dobrze. Do tego taka paskudna pogoda, już ten mróz mógł zostać jeszcze dzisiaj chociaż. [emoji23] A aktualnie pada i ogólnie znowu zgniła pogoda.
 
reklama
Hej! Zaspałam do ginekologa, ale tak naprawdę to nie musiałam koniecznie iść do niego. Byłam umówiona dopiero na marzec. Więc o tyle dobrze. Do tego taka paskudna pogoda, już ten mróz mógł zostać jeszcze dzisiaj chociaż. [emoji23] A aktualnie pada i ogólnie znowu zgniła pogoda.
U mnie na szczęście nie pada, ale jest +5 i będzie niezła chlapa po śniegu :(.
Padało, więc ci się dobrze spało ;) też tak mam :).

Miłego dnia dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
Nadrobiłam ;) nie było mnie wczoraj, bo się urlopuję na nartkach, a tu tyle do nadrobienia...
Ustaliłam jednak, że próbujemy od lutego tak jak zamierzaliśmy. Aczkolwiek w miesiącach luty/marzec/kwiecień to tak pomalutku, bo nie wiem czy nie lepiej byłoby mieć dziecko już z 2019 ;)
Mamy podobnie. To mój pierwszy i ostatni cykl starań. Wtedy przerwa do maja i dopiero starania. W kwietniu bym miała termin na pierwsze dni stycznia więc też ryzyko że jeszcze się złapie na grudzień. Także jak się nie uda to maj.
 
Dziewczyny test robiony parę minut temu a dziś.dzień@
 

Załączniki

  • 20180124_114627-1.jpg
    20180124_114627-1.jpg
    321,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
robiłam test kilka dni temu i wyszły jasne kreski i teraz znów i jest o wiele ciemniejszy a bety nie robiłam
Gratuluję :-)

A w ogóle drogie Panie, tak czytam i już nie mogę doczekać się moich starań...ale jeszcze kilka miesięcy ;-)
A i nie wiem czy wspominałam, ale po ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że jestem w gronie Pań którym może przytrafić się ciąża mnoga
A biorąc pod uwagę to, iż moja druga połówka ma brata bliźniaka, to prawdopodobieństwo wzrasta
 
Do góry