reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej,
Jestem w kiepskiej formie ostatnio. Nie działamy kompletnie. Podczytuje Was na bieżąco.

Dobrze ze w piątek po pracy posprzatalam mieszkanie. Wczoraj zrobiłam sobie rzeski i dość długo leżałam [emoji23] i nie ogarnelabym mieszkania a dziś jakoś kompletnie nie mam ochoty na nic.
Robie listę zakupów i musze pójść do sklepu , na to tez nie mam ochoty [emoji23] nawet paznokci nie mam ochoty sobie zrobić [emoji51]
No i z bieżących to u mnie tyle [emoji6]

Aaa pozytywne testy owu miałam do piątku włącznie.

Kinga myślę że jest po owu, ale szansa oczywiście jest [emoji6]

Cześć Karotka! Trzymaj się Mała [emoji9][emoji9]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Stokrotenka liczę na to, że szansa jest bo dzialalismy tego 17 czyli wczoraj ale koło południa jeżeli test miałam słabszy koło 14.30 to możliwe, że wszczelilismy się w owu, ale to się okaże. No chyba, że na test miało wpływ to, że wypilam herbatę przed zrobieniem☺ tak czy siak czekam do 30 zobaczymy☺ teraz już tylko działania dla przyjemności☺
 
Stokrotenka liczę na to, że szansa jest bo dzialalismy tego 17 czyli wczoraj ale koło południa jeżeli test miałam słabszy koło 14.30 to możliwe, że wszczelilismy się w owu, ale to się okaże. No chyba, że na test miało wpływ to, że wypilam herbatę przed zrobieniem[emoji5] tak czy siak czekam do 30 zobaczymy[emoji5] teraz już tylko działania dla przyjemności[emoji5]
Właśnie ta herbata wg mnie ma znaczenie. Lekarz mi powiedział ze jak robimy testy ciążowe to żeby naprawdę nie pić długo by wyszły mocne kreski czyli w przypadku owu tez to ma znaczenie [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Właśnie ta herbata wg mnie ma znaczenie. Lekarz mi powiedział ze jak robimy testy ciążowe to żeby naprawdę nie pić długo by wyszły mocne kreski czyli w przypadku owu tez to ma znaczenie [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Aa to możliwe, bo wypilam herbatę i za ok 5 minut szlam robić
 
Hej dziewczyny:(
Niestety znikamz forum na jakis czas:( dzis zmarla mi ciocia chora na białaczkę. Dwa dni po pierwszej chemii;( tragedia. Ponoć stanęła jej nerka wątroba i płuca;( życze wam powodzenia w staraniach;(
@kinga30 miłego wypoczynku.
 
reklama
Do góry