reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Nie ma badań dla ludzi, muszę czekać 3 tygodnie aż poobserwują psa. W ogóle każdy lekarz mówi, nawet Ci z centrum chorób zakaźnych mówią, że nie potrzeba tak szybko szczepienia... A ja najchętniej już bym się zaszczepiła, pi co czekać. W innych województwach dają szczepionki nawet jeśli pies był szczepiony...
Też mi się wydaje, że jeśli chciałabyś się zaszczepić już, to powinni Ci tę szczepionkę zrobić. Matko kochana, ale sytuacja...więc wychodzi na to, że zostało Ci tylko u i wyłącznie czekać? Mega współczuję.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mi się wydaje, że jeśli chciałabyś się zaszczepić już, to powinni Ci tę szczepionkę zrobić. Matko kochana, ale sytuacja...więc wychodzi na to, że zostało Ci tylko u i wyłącznie czekać? Mega współczuję.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tylko czekać, no i lekarz się tam tą raną zajmie, tzn na kontrol mam się zgłosić. Nawet nie mamy czasu i ochoty się pokochać z narzeczonym... Klapa za klapą, jeszcze przez tą sytuację może go szef zwolnić bo za dużo wolnego bierze, pierwszy raz spotyka się z taką znieczulicą, inni szefowie w jakiś takich sytuacjach nagłych nawet wolne odpłatne proponowali, czy tam zaliczkę a tu jeszcze ma pretensje... Żeby to jeszcze jakaś ambitna praca była a to cięcie cegieł na płytki z dwoma pijakami... Tyle, że na miejscu i w miarę płaci. Szkoda mówić, wali się nam wszystko na łeb...
 
Cześć dziewczyny, czytam was co jakiś czas i nie mialam odwagi do tej pory napisać. Mogę do Was dołączyć? O dzidzi staramy się z mężem 6 cykl . Pozdrawiam:)
 
Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki... Dowiedziałam się dzisiaj, że pies nie był szczepiony...
O kurczę, moim zdaniem też powinni dać ci szczepionkę. Może powiedz, że strasz się o dziecko i nie możesz czekać? Powodzenia życzę i mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy :(.
I mam nadzieje, że zły czas szybko was opuści :(. Musi być dobrze!
 
Super :) w grupie razniej a tak samemu to juz można osiwiec. Powiedzcie mi czy któraś z Was ma problem z endometrium? Bo byłam u gina w poniedzialek i stwierdził że mam za cienkie bo 6 mm a już jakiś czas się mecze u niego , było już ok ale doatalm w 19 dc plamien i doatalam Lutagen . A już miałam cichą nadzieję. Ale chyba znowu lipa chyba .
 
Super :) w grupie razniej a tak samemu to juz można osiwiec. Powiedzcie mi czy któraś z Was ma problem z endometrium? Bo byłam u gina w poniedzialek i stwierdził że mam za cienkie bo 6 mm a już jakiś czas się mecze u niego , było już ok ale doatalm w 19 dc plamien i doatalam Lutagen . A już miałam cichą nadzieję. Ale chyba znowu lipa chyba .
Witam Kochana :)
Na endometrium polecam migdały, czerwone wino i suszone morele! To działa cuda, uwierz :) kiedy kolejne usg? Taka kuracja przez 3 dni potrafi nawet podwoić grubość endometrium :) trzymam kciuki [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1516198296-b15e0b1fc16d4dd0-aaaaaa.jpeg

Na górze z wczoraj, na dole z dzisiaj.
Wczoraj 26 dc i do @ były 3 dni :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Meega [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Cóż za piękne kreseczki.
Gratuluję [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry