reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Cześć dziewczyny!
Kilka dni mnie nie było, a tu już do nadrabiania mlilion stron. Jedynie ogarnęłam wypadek @Migdalove. Cholernie współczuję sytuacji... Szybkiego zagojenia!
I, że @KatiNails jest chora. Zdrowiej szybko! Gdzieś Ty się tak dowalila?
Jeśli któraś zobaczyła dwie kreski, to mocno gratuluję! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516198296-b15e0b1fc16d4dd0-aaaaaa.jpeg

Na górze z wczoraj, na dole z dzisiaj.
Wczoraj 26 dc i do @ były 3 dni :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny,
jestem mamą, postanowiliśmy w tym roku dać naszemu synowi rodzeństwo...no właśnie ostatnim razem zajęło nam to ponad rok. Długi rok oczekiwań i stresu, wyczekiwań. Obiecałam sobie, że teraz podejdę do tego na luzie, nie będę liczyć, kupować testów na owulację, chodzić na usg sprawdzać czy występuję u mnie owulacja, podjadać kapsułek z wiesiołka itp.
Noi właśnie kończy mi się miesiączka a ja zaczynam wariować, że pewno znowu się nie uda, że będzie to trwało, chce aby seks był przyjemnością, a nie był bo to ten czas bo teraz trzeba. Poprzednim razem udało się faktycznie wtedy kiedy odpuściłam totalnie, kiedy zajęłam się zupełnie czymś innym i zupełnie się tego nie spodziewałam. Jak robić, czekać i nie wariować? Jak uwolnić głowę?
Witaj! Niestety „niemyślenie” to nie tylko twój problem :). Trzeba odpuścić czasami. Wiem, wiem.... łatwo się mówi. Ja odpuściłam po 5 latach wariowania i totalnej rezygnacji. Teraz już tak nie będzie. Bo wiem przez co przeszłam. Powodzenia i więcej luzu życzę w staraniach w takim razie. Trzymam kciuki!
 
reklama
O kuźwa... Kiedy możesz robić jakieś badania? Trzymam za Ciebie bardzo kciuki, żeby Ci nic nie było.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma badań dla ludzi, muszę czekać 3 tygodnie aż poobserwują psa. W ogóle każdy lekarz mówi, nawet Ci z centrum chorób zakaźnych mówią, że nie potrzeba tak szybko szczepienia... A ja najchętniej już bym się zaszczepiła, pi co czekać. W innych województwach dają szczepionki nawet jeśli pies był szczepiony...
 
Do góry