reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Dagaa ja biegać nie mogę, ale chętnie bym się na jakąś zumbe zapisała tylko chyba muszę poczekać aż dzieciaki podrosna☺
 
reklama
Kinga właśnie dlatego tylko bieganie u mnie wchodzi w grę, bo moge wyjsc kiedy mam młodą z kim zostawić, a zumba czy inne zajęcia są o ustalonych porach i to zawsze większy problem zorganizować opiekę akurat o danej godzinie :)
 
Kinga właśnie dlatego tylko bieganie u mnie wchodzi w grę, bo moge wyjsc kiedy mam młodą z kim zostawić, a zumba czy inne zajęcia są o ustalonych porach i to zawsze większy problem zorganizować opiekę akurat o danej godzinie :)
No właśnie u mnie też bproblem z opieką a chciałbym zgubić z 5 kg. Po ostatniej ciąży doszłam do wagi 65 kg dopiero po 4 latach
 
Ja po ciąży szybko schudłam, ale później przez pewien czas nie pracowałam i niestety za dużo podjadałam i skończyło się lekką nadwagą ;) a próbowałaś samej diety? Ja w zeszłym roku w październiku zaczęłam dietę, też miałam zrzucić 5 kg, ale jakoś tak poszło w sumie 13 :D
 
Andżelika , ciesz się chwilą! Olej okno, olej wszystko i korzystać zacznij z dobrodziejstw inwentarza.
Sport i waga bardzo dużo jeżdżę na rowerze bo mam taką pracę i dużo mam ruchów, schylania i podnoszenia. W ciążach tyłam mało bo i małe dzieci rodzilam. Teraz ważę 52 kg i mam 158 cm. Najlepiej czułam się z waga 50 kg a to dlatego, że mi szpyry jedynej ale widocznej na brzuchu widać tak nie było...a teraz jest spora i mam nerw.
Jak dlugo jesteście na forum babyboom? Ja bardzo długo byłam na pewnym forum bo ponad 10 lat i tam "rodzilam" kolejne dzieci no ale administracja sie zmieniła i całe cudowne forum się posypało. Mysmy się bardzo zaprzyjazniły i utrzymujemy kontakt i spotkamy się w realu. I zaczęłam szukać czegoś nowego i dotarlam tutaj...
 
Ostatnia edycja:
Kinga, ciesz się chwilą! Olej okno, olej wszystko i korzystać zacznij z dobrodziejstw inwentarza.
Sport i waga bardzo dużo jeżdżę na rowerze bo mam taką pracę i dużo mam ruchów, schylania i podnoszenia. W ciążach tyłam mało bo i małe dzieci rodzilam. Teraz ważę 52 kg i mam 158 cm. Najlepiej czułam się z waga 50 kg a to dlatego, że mi szpyry jedynej ale widocznej na brzuchu widać tak nie było...a teraz jest spora i mam nerw.
Jak dlugo jesteście na forum babyboom? Ja bardzo długo byłam na pewnym forum bo ponad 10 lat i tam "rodzilam" kolejne dzieci no ale administracja sie zmieniła i całe cudowne forum się posypało. Mysmy się bardzo zaprzyjazniły i utrzymujemy kontakt i spotkamy się w realu. I zaczęłam szukać czegoś nowego i dotarlam tutaj...
Ja 162 i aktualnie 58 kg, ale niestety baaardzo muszę siè pilnować z wagą, bo mam ogromne predyspozycje do tycia :( w ciąży przytyłam 17 kg, ale wpierdzielałam o 3 w nocy Grześki w ukryciu :) ciekawe jal będzie teraz, jak uda się zajść w ciąże :)

Ja jestem na forum od...wczoraj :) ale bardzo mi tu dobrze. Po nieudanym cyklu potrzebowałam jakiegoś wsparcia, odskoczni i czuję, że to dobre miejsce :)
 
Ja ci powiem, że po 30 ( jak to brzmi ) :rofl2::rolleyes::szok:chyba wiecej mi w boczki idzie...a zre tak samo czyli mega dużo bo lubie bardzo. Nie pije i nie pale, nie przepuszczam kasy na zdrapki czy torebki ale ciacha i dobrego jedzenia nie odmowie :tak:i w ciąży też.
Za to teraz chyba trzeba będzie zacisnąć pasa.

Ja jestem tu od 2 tygodni.
 
Dagaa ja biegać nie mogę, ale chętnie bym się na jakąś zumbe zapisała tylko chyba muszę poczekać aż dzieciaki podrosna☺
Zumba świetna sprawa:D chodzilam tanczylam podlapalam teraz jakmam wolna chwile zalaczam muzyke itanczew domu, w ogrodku gdzie sie da;)
Ja 162 i aktualnie 58 kg, ale niestety baaardzo muszę siè pilnować z wagą, bo mam ogromne predyspozycje do tycia :( w ciąży przytyłam 17 kg, ale wpierdzielałam o 3 w nocy Grześki w ukryciu :) ciekawe jal będzie teraz, jak uda się zajść w ciąże :)

Ja jestem na forum od...wczoraj :) ale bardzo mi tu dobrze. Po nieudanym cyklu potrzebowałam jakiegoś wsparcia, odskoczni i czuję, że to dobre miejsce :)
Ja mam 165/57. Przed ciaza wazylam 48 kg;) a w ciazy przybylo mi ok 26 jakdobrze pamiętam.:D
Kinga, ciesz się chwilą! Olej okno, olej wszystko i korzystać zacznij z dobrodziejstw inwentarza.
Sport i waga bardzo dużo jeżdżę na rowerze bo mam taką pracę i dużo mam ruchów, schylania i podnoszenia. W ciążach tyłam mało bo i małe dzieci rodzilam. Teraz ważę 52 kg i mam 158 cm. Najlepiej czułam się z waga 50 kg a to dlatego, że mi szpyry jedynej ale widocznej na brzuchu widać tak nie było...a teraz jest spora i mam nerw.
Jak dlugo jesteście na forum babyboom? Ja bardzo długo byłam na pewnym forum bo ponad 10 lat i tam "rodzilam" kolejne dzieci no ale administracja sie zmieniła i całe cudowne forum się posypało. Mysmy się bardzo zaprzyjazniły i utrzymujemy kontakt i spotkamy się w realu. I zaczęłam szukać czegoś nowego i dotarlam tutaj...
No ja tutaj siedzę prawie 3 lata dopiero:) no niestety nie ma na tym forum nikogo z moich okolic:/
 
hej dziewczyny, jakie testy owulacyjne sa najlepsze? bo przez to ze okres mi siee spoznil nie wiem kiedy powinnam miec owulacje a chcialabym wiedziec
 
reklama
Mamunia to nie ja z tym oknem to Andżelika☺ Ja mam 178 i 70kg w tej chwili a chciałbym zjechać do 65 moja dieta to podzeranie wszystkiego co się da☺ jestem na forum już chyba rok prawie
 
Do góry