reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Lovi23 ja miałam termin @ tez na 01.01, ale nadal cisza. Test dziś zrobiony z drugiego moczu, ale czuły bo 10 i nic. Biało. Może coś tam jeszcze będzie [emoji16]
Piersi mam nabrzmiałe i bolą, ale to raczej objaw na @ w moim przypadku
 
Dziewczyny czy wasi faceci biorą selen i cynk? Ewentualnie wiecie z jakiej firmy są najlepsze ? Bo te ceny się tak wahają albo tanio albo mega drogo to czym to się różni ? Ktoś coś wie ? Właśnie chce zamówić bo i ja muszę selen brać i tak myślę że jak już kupuje to lepiej coś lepszego :)

Mój mąż bral cynk w postaci preparatu Salfazin, opróćz cynku zawiera witaminy.
 
Lovi23 ja miałam termin @ tez na 01.01, ale nadal cisza. Test dziś zrobiony z drugiego moczu, ale czuły bo 10 i nic. Biało. Może coś tam jeszcze będzie [emoji16]
Piersi mam nabrzmiałe i bolą, ale to raczej objaw na @ w moim przypadku
O proszę [emoji2] to trzymam kciuki żebyś dołączyła na wrzesień! [emoji106][emoji7]
 
Teraz właśnie mieszkam w Piotrkowie. Ojjj.. samo miasto malutkie, biedne. Ciężko z pracą, ale tu blisko mamy rodzinę. Mamy pracę. Właśnie szukamy nowego mieszkania. Ceny kosmiczne , prawie jak w Łodzi, a przecież Piotrków to dużo mniejsze miasto, bez potencjału. Dobija mnie, że nic tu nie ma, lecz w wielkim mieście nie mogłabym się odnaleźć ;)
A ja ostatnio patrzę na mieszkania i myślę czemu nie mieszkam w Łodzi,Olsztynie czy cos.Warszawa to nie moja bajka upały masakra,ale mieszkałam pod Warszawą i bym chciała wrócić.ceny mieszkan w stolicy to kosmos.
 
Wyboru to jest pełno takich wspomagaczy niektóre to takie mega drogie są a ciekawe czy to wogole pomaga coś jakby człowiek wiedział że faktycznie pomoże to i by kasy nie było szkoda ;P
Teraz jak dostałam @ postanowiłam kupić. Czytałam opinie to faceci pisali, że zdecydowanie polepsza nasienie ponieważ badali się przed i po. Niektórzy pisali, że lekarze kazali im brać. Na aptece internetowej MANADA zapłaciłam 46zł.
Link do: FertilMan 30 tabletek
 
O proszę [emoji2] to trzymam kciuki żebyś dołączyła na wrzesień! [emoji106][emoji7]

Byłoby idealnie [emoji7] siostra w październiku ślub bierze to bym zdążyła się rozpakować, ale to zbyt piękne żeby było prawdziwe. Jak nie pojawia się objawy na @ to jutro czy pojutrze znów zrobię test
 
reklama
Do góry