reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Jako 11 latka przeszłam TSS między innymi stąd uraz do tamponow. Ogólnie nie lubiłam tamponow nigdy ale, że było lato, pojechałam nad wodę a miałam miesiączkę to innego wyjścia nie było...
Współczuję :( Po prostu się zraziłaś.

Ja tylko tampony używam. Dziś właśnie kupiłam OB 36sztuk :p
 
Potem was nadrobię a dokladniej zaraz. Zastanawiam się czy te wyniki są w porządku. Tzn wszystko w normach więc chyba ok?
20190102_154204.jpeg
 
Wszystkiego NajNajNAJ w Nowym Roku Dziewczyny!
Niech nam się darzy i obsypie dzieciaczkami obficie!!!


Nie tyle co się zrazilam. ;) Nigdy nie lubiłam próbowałam ale to nie było dla mnie. Dwa lata temu byłam nad morzem też podczas miesiączki, używałam tamponow (zmieniłam co 20 minut xD) i myślałam, że szlag mnie trafi jeśli chodzi o wygodę.
Ja też nigdy nie lubiłam. Po aplikacji jest ok, ale jakoś mam wrażenie, że nie wszystko, co powinno, ewakuuje się ze mnie przy stosowaniu takiego korka. Dodatkowo, jak miałam czas, kiedy przez wszystkie dni miesiączki i co miesiąc używałam tamponów, zaczęły mi się dolegliwości typu suchość i bardzo częste infekcje- pomimo częstych zmian i oczywiście zachowanej higieny.
Mam w domu zawsze jakieś małe opakowanie, w razie czego (typu wyjazd nad wodę albo niespodziewana impreza), ale używam od wielkiego dzwonu.


Próbowałam inne ale mnie w każdych coś denerwowało i zostałam przy OB :) najchętniej to bym odstawiła tampony na 9 miesięcy :p
Chyba każda z nas by poszła chętnie na taki układ :)
 
Wiem ze spoznione ale zycze Wam dziewczyny wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku no i samych pozytywnych testow a tym ktore juz ujrzaly dwie kreseczki spokojnych ciaz i porodow o terminie [emoji182]

I co powrot do rzeczywistosci.Jakos sie rozleniwilam przez te swieta [emoji6] a ru jutro znow pobudka o 4 i zajecia do 16

Ide doczytac co tam u Was
 
Jak chodzi o tampony to mam ta sama jazde.Jakos wole podpaski.Juz nie wspomne ze o kubeczku menstruacyjnym to juz wogole nawet sluchac nie chce bo mnie to nie przekonuje.
Ja wiem ze to pewnie ma swoje plusy ale no nie dla mnie chyba [emoji6]
 
reklama
Do góry