reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Czyli owu musiałaś mieć późno [emoji3526]
Raczej tak, bo pamiętam jak przezywalam, że owulacji nie ma i nie wiadomo czy będzie...koło 20dc, cały cykl susza i pamiętam jak ktoras z was mnie pocieszala, że owulacja może wystąpić bez śluzu [emoji2] tylko jak ten plemnik dotarl do tego jajeczka ? [emoji23] A później zajelam się świętami i roczkiem [emoji12] I tak wyszło... [emoji13]
 
Dziewczyny czy wasi faceci biorą selen i cynk? Ewentualnie wiecie z jakiej firmy są najlepsze ? Bo te ceny się tak wahają albo tanio albo mega drogo to czym to się różni ? Ktoś coś wie ? Właśnie chce zamówić bo i ja muszę selen brać i tak myślę że jak już kupuje to lepiej coś lepszego :)
Moj bierze ten fertilmen a wczesniej androvit czy cos takiego
 
No to dajesz nam objawy,bole owu?sluz owu?zele?jaki byl twoj sposob hehe?
Nie wiem kiedy była owulacja [emoji23][emoji23][emoji23]
Mój sposób... powiedziałam sobie, że od przyszłego cyklu zacznę lykac wiesiołka czy jak mu tam [emoji13] [emoji23]

Seksy były co dwa dni, bo tak była ochota.... [emoji848]
 
Dziewczyny czy wasi faceci biorą selen i cynk? Ewentualnie wiecie z jakiej firmy są najlepsze ? Bo te ceny się tak wahają albo tanio albo mega drogo to czym to się różni ? Ktoś coś wie ? Właśnie chce zamówić bo i ja muszę selen brać i tak myślę że jak już kupuje to lepiej coś lepszego :)
Dziś zamówiłam dla mojego w aptece to:
fertilman.jpg
 
Gratulacje. Widzisz? Niepotrzebnie sie martwilas.Ja wszędzie lezę na krzywy ryj[emoji23]. Przychodząc tutaj miałam obawy, ale czuję się tu teraz prawie jak u siebie. W 2019 też się nie czuję najgorzej, ale strasznie duzo tam dziewczyn i się gubię.U nas się mówi ze pizga jak w kieleckim[emoji23]. Jak w tym roku pierwszy raz nad morzem byłam, to zszokował mnie praktycznie ciągly wiatr. U nas nie ma wiatru, a jak juz jest to łeb urywa. Dzis akurat wali śniegiem, wiatrem, deszczem, az dziwne ze jakies krowy nie zaczęly latac.Sentyment masz tak jak ja do mojego zacofanego podkarpacia. A ja kocham podkarpacie, bieszczady i wszystko co w okolo.
Haha u Nas też się mówi pizdzi jak w kieleckim :D
 
reklama
Do góry