reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hm... u mnie dziś 33dc :) termin @ był na 01.01 , chyba że wszystko się przesunelo.... [emoji848]

Przy poprzedniej ciazy w 31dc miałam wynik 144 i ponoć owulacja była w 18dc
Bo w poprzedniej ciazy moze wczesniej sie dzidzius zagniezdzil. Trzeba pamietac ze hormon hcg zaczyna się wydzielac dopiero po zagniezdzeniu. A do zagniezdzenia dochodzi miedzy 6 a czasem nawet 12 dniem po owulacji. Więc moze byc spora róznica miedzy wynikami.
 
O to miałam około 70km, do Piotrkowa, tam nie wiem jak wyglądają okolice. ;) Bo na przykład Wieluń już taki urokliwy nie był jak okolice Osjakowa. ;)
Teraz właśnie mieszkam w Piotrkowie. Ojjj.. samo miasto malutkie, biedne. Ciężko z pracą, ale tu blisko mamy rodzinę. Mamy pracę. Właśnie szukamy nowego mieszkania. Ceny kosmiczne , prawie jak w Łodzi, a przecież Piotrków to dużo mniejsze miasto, bez potencjału. Dobija mnie, że nic tu nie ma, lecz w wielkim mieście nie mogłabym się odnaleźć ;)
 
A ja kupiłam testy owulacyjne. Któraś z Was mi kiedyś polecała takie fajne, ale nie znalazłam. Moze te co kupilam dadzą radę.
No i po 15 po wyniki badań pojdę. Zobaczymy czy cos z tą tarczycą jest. Choć obstawiam ze akurat ona jest w porządku.
 
Cześć Wam Kochane Kobietki !

Melduje się z pracy [emoji6] Czuje się dzisiaj okropnie. @ mi dokucza. Leje się i w sumie czasami mam wrażenie jakby macica była jak kamień.

Dzisiaj plan dnia to sprzątanie po gościach... Mam nadzieję , że się zrelaksuje przy tym..
Podły nastrój mam strasznie. Taki bez pały nie podchodź [emoji28][emoji23]
Ksiądz u mnie dzisiaj po kolędzie chodzi , pewnie będzie pytał czemu jeszcze ślubu nie chcemy... Chyba ,że śnieg go dzisiaj odstraszy , bo mam zime wreszcie...

Przykro mi dziewczyny, że testowanie się tym razem nie udało [emoji52] Ale za to na wiosne będzie wysyp na 100%..Trzymam za Was kciuki Kochane !! [emoji8]

Dziewczyną , które teraz chorują dużo zdrówka!!

Jak się czują zafasolkowane ?

Staraczką dużo siły, bo musimy być silne !

@Migdalove.... Niestety ja nie umiem się tam udzielać, sporo dziewczyn tam się zebrało.. Nie czuje się dobrze. Tutaj zawsze było tak po swojsku , jakbyś była od początku.. Kojarzę każdą dziewczynę..
Miło, że jesteś tu z Nami... Mam nadzieję, że przy Nas poczujesz się swobodnie...
Mi tez @ dziś strasznie dokucza brzuch baaaardzo boli leje się ze mnie strasznie tampony nie dają rady... Nawet się cieszę ze jestem dziś w domu
 
Wszyscy właśnie z okolic tamtych gdzie mieszkałam to na Wroclaw się kierują. ;)
Coś w tym jest. Lubię Wrocław, ale nie na tyle by tam mieszkać. W sumie tu dobrze nam się powodzi, mamy rodzinę, to nie ciągnie mnie , by gdzieś się przeprowadzić. Co innego , gdybym studia wybrała w jakimś mieście , gdzie zapuściłabym korzenie.
 
Mi tez @ dziś strasznie dokucza brzuch baaaardzo boli leje się ze mnie strasznie tampony nie dają rady... Nawet się cieszę ze jestem dziś w domu
Wspokczuje ja leze 3 dzien z migrena...cos porobilam i znów na kanapę . Tragedia jakaś a jutro do pracy bedzie ciezko :-p
 
reklama
Do góry