reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja powiem Wam że dzisiaj taka smutna wiadomość przeczytałam na fb że 2 letni synek mojego kolegi z pracy umiera jego żona prosila o modlitwę. On walczył z chorobą jeszcze w łonie mamy, był operowany ale już było lepiej i nagle taka informacja. Kurcze no jakoś nie mogę się pogodzić z taką niesprawiedliwością tak bardzo mi przykro

Edit:Właśnie napisała że synek jest wśród aniołków odszedł:(:(:(
To straszne ;(;(;(
 
Dzis nie zjadlam nic slodkiego ani nie zdrowego:) zaczynam robic diete 5-2 ,dwa dni je sie do 600 cal ,w reszte dni je sie normalnie jak przedtem.Dzis zjadlam:kubek herbaty z mlekiem,kanapke ze schabem,zupke w proszku goracy kubek i teraz salatke grecka.napewno ponad 600 cal ale malymi kroczkami....najgorzej ze slodyczami
 
Dlaczego patologia? Może dziewczyna dobrze czuła się ze swoją waga :) nie każda kobieta musi być szczupła.

Nie miałam na myśli grubych kobiet tylko o kobietach pijaczkach żyjących z mopsu itd nic kompletnie nie mam do grubszych osób nie odnosiłam się do wątku tamtej dziewczyny.
 
Dzis nie zjadlam nic slodkiego ani nie zdrowego:) zaczynam robic diete 5-2 ,dwa dni je sie do 600 cal ,w reszte dni je sie normalnie jak przedtem.Dzis zjadlam:kubek herbaty z mlekiem,kanapke ze schabem,zupke w proszku goracy kubek i teraz salatke grecka.napewno ponad 600 cal ale malymi kroczkami....najgorzej ze slodyczami
tez bym musiala ;P :p
 
Dzis nie zjadlam nic slodkiego ani nie zdrowego:) zaczynam robic diete 5-2 ,dwa dni je sie do 600 cal ,w reszte dni je sie normalnie jak przedtem.Dzis zjadlam:kubek herbaty z mlekiem,kanapke ze schabem,zupke w proszku goracy kubek i teraz salatke grecka.napewno ponad 600 cal ale malymi kroczkami....najgorzej ze slodyczami

Kochana! Takie diety to zło... nie lepiej jeść wszystko ale w mniejszych porcjach? Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale takie obniżanie kcal do 600 dziennie sieje spustoszenie w organizmie. Wiem o czym mówię, bo pracuje w tym. Lepiej 7 dni jeść to co się lubi, ale w mniejszych porcjach bądź druga prosta opcja to odchudzać ciut potrawy. Np zamiast frytek z oleju - upiec nawet takie kupne w piekarniku ;)
 
Kochana! Takie diety to zło... nie lepiej jeść wszystko ale w mniejszych porcjach? Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale takie obniżanie kcal do 600 dziennie sieje spustoszenie w organizmie. Wiem o czym mówię, bo pracuje w tym. Lepiej 7 dni jeść to co się lubi, ale w mniejszych porcjach bądź druga prosta opcja to odchudzać ciut potrawy. Np zamiast frytek z oleju - upiec nawet takie kupne w piekarniku ;)
Wiecie dziewczyny na temat diet to mogę wam powiedzieć jedno moje motto: "kupiłam ostatnio herbatke odchudzająca i wiecie co?? Wspaniale smakuje z tortem czekoladowym" :-D
 
reklama
Do góry