reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Zobaczyłam suwaczek i przekopałam się przez forum, żeby znaleźć ten post.
GRATULUJĘ!!!! :D
Dużo zdrowia dla Was!

A no takie już podstępne te małpiszony są.
Ja mam dzieciowego dołka.

Byliśmy w święta u rodziny, gdzie kuzyn ma już w drodze czwarte dziecko i każde z inną partnerką. I jakieś zgrzyty wyczułam. Nie cieszy się z dziecka (trudno się cieszyć, jak na poprzednią trójkę nie ma z czego alimentów płacić), najlepiej o tym w ogóle nie rozmawiać, ogólnie takie jakieś napięcie. Smutno tak. Nas tu tyle jest chętnych na bobaska, a dla niektórych to problem :(
No niestety tak to w zyciu bywa przewrotnie [emoji19] jednym powodzi się z dziecmi az za bardzo I się nie ciesza na ich przyjscie na Świat a innym wcale się nie powodzi a bardzo by się cieszyli z przyjscia na Świat takiego maluszka [emoji22]
 
reklama
Juz mnie to normalnie denerwuje, codziennie rano mierze jak Pan Bog przykazal a tu takie dziwactwo i wkurza mnie ten dzisiejszy bol/skurcz jak na @
Ja nic nie mierzę, aby dodatkowo się nie stresowac a teraz jako takich bóli na @ nie mialam dlatego się zdziwiłam, ze cos jest nie tak a jednak przyszla I teraz mnie boli [emoji20]
 
Ostatnia edycja:
A ja powiem Wam że dzisiaj taka smutna wiadomość przeczytałam na fb że 2 letni synek mojego kolegi z pracy umiera jego żona prosila o modlitwę. On walczył z chorobą jeszcze w łonie mamy, był operowany ale już było lepiej i nagle taka informacja. Kurcze no jakoś nie mogę się pogodzić z taką niesprawiedliwością tak bardzo mi przykro

Edit:Właśnie napisała że synek jest wśród aniołków odszedł:(:(:(

Ojejku biedny maluszek I mama [emoji24] co ona teraz musi przeżywać to sobie nawet ciężko wyobrazić [emoji22]
 
Nigdy w życiu! Kobiety w ciąży mają nas zarażać [emoji8] i podpowiadac jakie miały objawy. No i mam pytanko bo robiłaś test ciążowy za szybko i był biały. W którym dc robiłaś i był biały, a w którym już pojawiły się II ?

Przy moich 30 dniowych cyklach, w 26dc miałam biel a już w 31dc pozytyw.
 
reklama
A dzien przed nie robilas?a mialas jakis sluz?cos innego niz zawsze?

Nie, nie robiłam. Ostatni biały test mam z 19.12 a 22.12 już taka kreseczka widoczna.
IMG_3050.JPG


Co do śluzu - to miałam gesty, biały śluz. Ale niewiele z niego wychodziło na zewnątrz. Więcej w środku było. Majtki miałam suche. Dopiero teraz mi się robi wilgotno.
 
Do góry