reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Maz juz nie dal rady dzisiaj bobisexic sie i mi sie nie chcialo bo podbrzusz mnie boli,myslicie ze sex w dzien pozytywu owu i nastepnego dnia wieczorem pokryje ten czas pekniecia pecherzyka?sluz mam bialy nie ciagnacy wiec to juz chyba nie owu sluz?
 
reklama
Maz juz nie dal rady dzisiaj bobisexic sie i mi sie nie chcialo bo podbrzusz mnie boli,myslicie ze sex w dzien pozytywu owu i nastepnego dnia wieczorem pokryje ten czas pekniecia pecherzyka?sluz mam bialy nie ciagnacy wiec to juz chyba nie owu sluz?
Nie ma co robić tego na siłę ;) jutro powtórzcie :)
 
Co to za lekarz że tak straszy?
Ja całkowicie nie rozumiem tego tematu z tym ubytkiem bo mój na kontroli nie widział w tym nic dziwnego groźnego i nadzwyczajnego twierdząc że to bardzo częste teraz a to był na prawdę bardzo dobry lekarz i zapłaciłam za wizytę u niego kupę kasy i teraz się zastanawiam dlaczego lekarze mają takie odmienne zdania. Chyba że u Ciebie brał pod uwagę tego że miałaś takie zle samopoczucie przez ten ubytek bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Miewam co jakiś czas krwawienia między miesiączkami i ogromne bóle.
Może to obrzydliwe ale raz na jakiś czas wychodzi mi taki jakby bardzo stary skrzep
 
Niezłe historie z tymi pierwszymi @ [emoji2] ja swoją dostałam w 5 klasie podstawówki [emoji1422] i miałam wtedy białe robaczki na sobie [emoji33] ale dzięki Bogu nie było niesodzianki[emoji23] dotarłam do domu i powiedziałam mamie co mi jest, a ta "Jezu to juz? Nie zdążyłam Cię przygotować " [emoji23][emoji23]
Ja juz jajo znoszę, jutro małżonek mój wraca [emoji173] dzis spakowałam prezenty dla niego [emoji2] mam nadzieję, ze będzie zadowolony [emoji2]
20181121_173931.jpeg
 

Załączniki

  • 20181121_173931.jpeg
    20181121_173931.jpeg
    78,8 KB · Wyświetleń: 355
Żeby nie było że atakuje Twojego lekarza i uważam że jest do niczego ;) ale przekonałam się już nie raz że lekarze ciągle mają odmienne zdanie pójdziesz do innego i powie co innego .... Dlatego się zastanawiam czy mam się zacząć martwić kolejna sprawa czy olać skoro i tak z tym nic nie jestem w stanie zrobić ...

Nie odbieram tak tego :) spokojnie. Ja miałam bóle, krwawienia i gorączkę kiedy ta rana się rozszerzała. Jest ok kiedy blizna jest w takim samym stanie przez kilka lat - bez zmian a moja się zmienia. Powiększa czyli nie jest dobrze
 
reklama
Ja dostalam w wieku 13 lat, mieliśmy pogadanki na ten temat w szkole a nawet dostaliśmy paczkę z always z jedną podpaska i ulotkami, nie mogłam sie doczekać kiedy jej użyje, moja córka dostała w 11 lat gdyby nie rozmowy ze mną to byłaby tragedia bo dopiero teraz jak ma prawie 13 lat rozmawiają o tym w szkole.

Ja również pierwsza miałam w wieku 13 lat i tez rok wcześniej miałam taka rozmowę z kimś z always i dostaliśmy próbki i kalendarzyki do Zapisywania ;) pierwsza miesiączkę z taka dumą zapisywałem [emoji85] szok
 
Do góry