reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Mam pytanie [emoji4] robiłam dziś znów test owu i dzisiaj też druga kreska mocno ciemna. Wczoraj o tej samej porze też była mocno ciemna. To kiedy ta owulacja? [emoji14][emoji6][emoji6]
Ja chyba mialam wczoraj, ale dzisnten jajnik ciagnie ze masaaakra... nawet nie mam ochoty na boboseksy... mam nadzieje ze z wczoraj wieczora wystarcza... [emoji848]
 
reklama
Naprawdę te ubytki są takie częste? Ja miałam dwie cesarki... I jeszcze nic takiego nie uslyszalam [emoji15] aż zaczęłam się zastanawiać...
 
Ja miałam CC bo tętno spadało maleństwu i po okazało się ze był już mocno owinięty pępowiną
Mój też był owinięty dlatego nie chcial schodzić w dół poza tym u mnie była wysoka temperatura nie wiedzieli skąd i bali się że coś w macicy się dzieje a wody odeszly mi dobę wcześniej rozwarcie jak przyjechałam z 3cm to po dobie było 5cm a po oxy to myślałam że umrę
 
Mój też był owinięty dlatego nie chcial schodzić w dół poza tym u mnie była wysoka temperatura nie wiedzieli skąd i bali się że coś w macicy się dzieje a wody odeszly mi dobę wcześniej rozwarcie jak przyjechałam z 3cm to po dobie było 5cm a po oxy to myślałam że umrę

O jej [emoji853] ja na szczęście nie byłam męczonaz godzina pod oxy i od razu znieczulenie i cięcie
 
reklama
Do góry