reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Niezłe historie z tymi pierwszymi @ [emoji2] ja swoją dostałam w 5 klasie podstawówki [emoji1422] i miałam wtedy białe robaczki na sobie [emoji33] ale dzięki Bogu nie było niesodzianki[emoji23] dotarłam do domu i powiedziałam mamie co mi jest, a ta "Jezu to juz? Nie zdążyłam Cię przygotować " [emoji23][emoji23]
Ja juz jajo znoszę, jutro małżonek mój wraca [emoji173] dzis spakowałam prezenty dla niego [emoji2] mam nadzieję, ze będzie zadowolony [emoji2]Zobacz załącznik 918512
No na pewno będzie zadowolony i Ci wynagrodzi bobosexami te wyczekiwanie i prezenty [emoji7] [emoji7]
 
reklama
Niezłe historie z tymi pierwszymi @ [emoji2] ja swoją dostałam w 5 klasie podstawówki [emoji1422] i miałam wtedy białe robaczki na sobie [emoji33] ale dzięki Bogu nie było niesodzianki[emoji23] dotarłam do domu i powiedziałam mamie co mi jest, a ta "Jezu to juz? Nie zdążyłam Cię przygotować " [emoji23][emoji23]
Ja juz jajo znoszę, jutro małżonek mój wraca [emoji173] dzis spakowałam prezenty dla niego [emoji2] mam nadzieję, ze będzie zadowolony [emoji2]Zobacz załącznik 918512
Super prezent:)mam nadzieje ze bedziecie dzialac az sie bedzie kurzylo;)
 
Mi lekarz tłumaczył ze ubytek to tera nic złego, bo faktycznie jest tego dużo z tego powodu ze coraz więcej jest CC, ale moja akurat jest wyjątkowo dziwna i obok niej miałam polip i to zaczęło razem coś tam psuć...
Ok to zmienia postać rzeczy.
Ja sama się broniłam przed cc ale po dobie sami zdecydowali za mnie że musi się skończyć cc dla bezpieczeństwa dziecka no i nie było wyjścia.
 
Cześć dziewczyny :) ja wróciłam do starań i nic nie idzie po mojej myśli, najpierw mąż zmęczony więc seksy były 3 dni przed owu więc marne szanse, teraz powtarzałam TSH i wyszła mi nadczynność polekowa a brałam Euthyrox 25 więc lipa straszna, mam odstawione leki na 6 tyg i ciekawe co z tego dalej wyjdzie, chodzę prywatnie, płacę za wizyty kupę kasy i jeszcze nie dopilnują takiej pierdy, a wczoraj na USG gin stwierdził, że nie wie czy była owu bo ciałko żółte jest krwotoczne (nie wiem co to znaczy) i bardzo małe ilości tego płynu (jak się fachowo nazywa też nie wiem) więc lipa na maxa !!!!
 
reklama
Maz juz nie dal rady dzisiaj bobisexic sie i mi sie nie chcialo bo podbrzusz mnie boli,myslicie ze sex w dzien pozytywu owu i nastepnego dnia wieczorem pokryje ten czas pekniecia pecherzyka?sluz mam bialy nie ciagnacy wiec to juz chyba nie owu sluz?
Mysle ze pokryje... plemniki tez musza miec czas dotrzec... [emoji6]
 
Do góry