reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Znalezione w sieci[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Screenshot_2018-11-14-18-42-41~2.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-14-18-42-41~2.jpg
    Screenshot_2018-11-14-18-42-41~2.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 327
Hej dziewczyny :)
Piszę do was zakatarzona :( Od kilku dni leżę w łóżku, chyba jakiś wirus panuje tutaj, bo wszystkich rozkłada, łącznie ze mną :(
Na szczęście dzisiaj jest już troszkę lepiej, mam nadzieję, że do soboty się wyleczę bo mam zaklepane SPA ;)
 
Dziewczyny jeszcze odnośnie Euthyroxu. Bo chce sie upewnić. Mam dawkę 50, ale ona na początek jest za duża prawda? I powinnam brac po polowie tabletki na razie?
20181114_185239.jpg
 

Załączniki

  • 20181114_185239.jpg
    20181114_185239.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 337
Dziewczyny jeszcze odnośnie Euthyroxu. Bo chce sie upewnić. Mam dawkę 50, ale ona na początek jest za duża prawda? I powinnam brac po polowie tabletki na razie? Zobacz załącznik 916541

Ja biorę 50 ale lekarz kazał mi dwa razy w tygodniu tylko nie dzień po dniu brać 25 czyli biorę od poniedziałku do czwartku cała tabletkę a w czwartek pół piątek cała i sobotę znów pół i niedziela znów zaczynam cała aż do czwartku i tak w kółko żeby nie przyzwyczajać organizmu do jeden dawki i biorę letrox
 
Hej dziewczyny :)
Piszę do was zakatarzona :( Od kilku dni leżę w łóżku, chyba jakiś wirus panuje tutaj, bo wszystkich rozkłada, łącznie ze mną :(
Na szczęście dzisiaj jest już troszkę lepiej, mam nadzieję, że do soboty się wyleczę bo mam zaklepane SPA ;)
Uu SPA koniecznie napisz jak bylo
 
Gdzies na forum przeczytalam ze jajeczka po stymulacji moga byc gorszej jakosci,slyszalyscie o tym?czy to raczej genetyczne?
 
reklama
Nie wiem na pewno, ale Bunia ma zalecenie od endo, aby brać 25 więc lepiej bierz połowę
Tak ja mam połówkę bo to pierwszy raz jak mam kontakt z tym hormonem i kontrola po 6-8 tyg od kiedy się zacznie brać żeby sprawdzić jak organizm zareaguje. Ogólnie nie polecam od razu z dużej dawki zaczynać bo organizm i tak musi się przyzwyczaić i trochę musi minąć czasu aż człowiek dojdzie do własnej najlepszej dawki trzeba brać i kontrolować :) mogę dać znać za 2 tyg co mi Endo zaleci dalej przy jakiej zmianie wyniku :)
 
Do góry