reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Bo zrobilam dziś go jak przyszłam z zakupów i oczywiście biało wiec mówię nie jestem i w dupe z tymi testami i cieniami ale oczywiscie pozniej znowu wyszło cos zabarwione delikatnie na róż to całe miejsce gdzie powinna być druga kreska i chcialam sie zapytać czy ktoras juz go uzywala i czy tez pozniej zaobserwowala takie cos a jednak nie była...wiem ze po czasie wynik jest nie ważny ale wole zapytać;)
Ja raz robiłam czy dwa ten test, nawet po czasie nie było cienia, był brak ciąży a test negatyw nawet po godzinie czy dwóch :)
 
Ja raz robiłam czy dwa ten test, nawet po czasie nie było cienia, był brak ciąży a test negatyw nawet po godzinie czy dwóch :)
Ach te cienie....dzięki za odpowiedź. Wczoraj prawidłowo powinna byc @ ale jej nie bylo bo duphaston w czwartek jeszcze brałam wiec jutro powinna przyjść bo po odstawieniu dupka okres byl po 3 dniach ostatnio.
 
12cs czas start......
Powodzenia!
Niestety, u mnie to samo. Jeszcze na domiar złego się podziębiłam. Wyleżę się w weekend i jak nie przejdzie, to pójdę na zwolnienie. Trzymam kciuki za wizytę i wasze kreseczki. Ja na usg czekam do środy.
Zdrówka dużo dla Ciebie!
U mnie dziewczyny dzisiaj już czysto ani kropelki :errr:nie wiem co o tym sądzić bo jeśli to była biochemiczna to chyba powinno to trwać dłużej im więcej czytam tym jestem glupsza :hmm:pozostaje mi czekać do wizyty w środę
Bardzo mi przykro.. Nie wiem co Ci napisać.. Może jeszcze nie wszystko stracone.. W poniedziałek beta i w środę wizyta. Ja mimo wszystko trzymam kciuki [emoji8]
Ja zaraz zmykam na imprezę rodzinną, a tak mi się nie chce [emoji16]
Miłego wypadu [emoji4]
Jak nic ostatnio dopadł mnie czarny humor przedokresowy i chciałam zniknąć z forum a teraz nie mam komu się pożalić że wredna małpa przyszła... I tak oto przywitałam 4cs. :(
Widzisz jednak czasem do czegoś się przydajemy ! Będą kolejne i w którymś się na pewno uda .. Wszystkim się uda
 
Witam Was wszystkie w ten ponury szaro-bury dzień :|
To plamienie w czwartek to chyba był jakiś fałszywy alarm, bo później już nic nie było.
U mnie dalej jakoś dziwnie, @ się spóźnia, plamienia nie mam, czasem mnie brzuch poboli chwilę i później cały dzień spokój.
Ta beta to na bank w poniedziałek jak @ nie przyjdzie, bo już nic sama tu nie wymyślę co to może być.
 
Idę dziewczyny do lasu muszę pomyśleć.. Mam parszywy humor.. Muszę coś wreszcie zdecydować czy pójść do pracy która mnie nie kręci i się boje że nie podołam , ale nie będę musiała się martwić o finanse czy czekać i szukać coś inne go
Czasami czuje się jak pierdoła życiowa ;/
Przepraszam że Wam zatruwam , Wy macie większe problemy ... Ale mam dość tego wykorzystywania za pół etatu i a każdy nowy pracownik na cały etat i z przywilejami i włażeniem w tyłek :(
 
Idę dziewczyny do lasu muszę pomyśleć.. Mam parszywy humor.. Muszę coś wreszcie zdecydować czy pójść do pracy która mnie nie kręci i się boje że nie podołam , ale nie będę musiała się martwić o finanse czy czekać i szukać coś inne go
Czasami czuje się jak pierdoła życiowa ;/
Przepraszam że Wam zatruwam , Wy macie większe problemy ... Ale mam dość tego wykorzystywania za pół etatu i a każdy nowy pracownik na cały etat i z przywilejami i włażeniem w tyłek :(
Ważne żeby lubić swoją pracę [emoji4] warto zrobić krok do przodu [emoji8]
 
reklama
Idę dziewczyny do lasu muszę pomyśleć.. Mam parszywy humor.. Muszę coś wreszcie zdecydować czy pójść do pracy która mnie nie kręci i się boje że nie podołam , ale nie będę musiała się martwić o finanse czy czekać i szukać coś inne go
Czasami czuje się jak pierdoła życiowa ;/
Przepraszam że Wam zatruwam , Wy macie większe problemy ... Ale mam dość tego wykorzystywania za pół etatu i a każdy nowy pracownik na cały etat i z przywilejami i włażeniem w tyłek :(
Ja mojej nie lubie ale dobrze placa i ludzir fajni
 
Do góry