reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Wow :) super. Może po prostu jedź na krew bo ta kreska jest super wyraźna, moja taka była dopiero 3 dni po spóźnionej @
Nieeee, nie jadę na krew. Nie ma u nas calodobowego laboratorium w mieście, a rano przed pracą odprowadzam dziecko do żłobka, to się nie wyrobie. Umowie się do gina za kilka dni jak @ nie przyjdzie.
 
Też tak myślę. Nie załamuje się bo u nas ostatnie boboseksy były 3 dni przed owu... W całym cyklu 4 razy. Także szału nie ma. W listopadzie męża nie będzie, wiec został grudzień. Wtedy też będzie trochę bliżej. Także zobaczymy. Przynajmniej mam jasną sytuację [emoji4]
Ehhh przykro mi [emoji17]
Dobrze, że masz podejście fighterki. Choć łatwo nie jest. To w tym grudniu poszalej, że hohohooo 8-)
 
No niestety... Niby "nie myślę o tym" ale gdzies z tyłu głowy "chcialabym zeby juz zaskoczyło"

Dokładnie!!

A może u nas boli na @ a u ciebie brak objawów to właśnie objaw ;)

O właśnie ja teraz tak mam, zawsze prze @ boli mnie brzuch i cyc a teraz zupełnie bez objawowo...:oo2:


U mnie nic ciekawego dalej czekam na @, temperatura utrzymuje się cały czas na takim samym poziomie i nie chce iść w górę nic a nic:no2: Dalej nic mnie nie boli jak na @ a to już jest 31dc.
Przedtem mi wyliczało że @ ma być za 2 dni a teraz po wpisaniu temp przeskoczyło na 4 dni....:realmad:
 
Dokładnie!!



O właśnie ja teraz tak mam, zawsze prze @ boli mnie brzuch i cyc a teraz zupełnie bez objawowo...:oo2:


U mnie nic ciekawego dalej czekam na @, temperatura utrzymuje się cały czas na takim samym poziomie i nie chce iść w górę nic a nic:no2: Dalej nic mnie nie boli jak na @ a to już jest 31dc.
Przedtem mi wyliczało że @ ma być za 2 dni a teraz po wpisaniu temp przeskoczyło na 4 dni....:realmad:

To mi tak owufriend pozmieniał, że na poprzednim koncie owu miałam 11.10 a teraz z tymi samymi danymi nagle 10.10. Ale prędzej niż w pon nie ma sensu u mnie testować. Raczej niewiele by wyszło.
 
Ehhh przykro mi [emoji17]
Dobrze, że masz podejście fighterki. Choć łatwo nie jest. To w tym grudniu poszalej, że hohohooo 8-)
Mam świadomość moim pęcherzyków... Jeżeli w grudniu nie wyjdzie to ide na badania [emoji2] trzeba wziąć byka za rogi [emoji2][emoji2] rozmawiałam z lekarzem nawet ostatnio i sam mowil, zeby intensywnie popraciwac w grudniu. Jeżeli w styczniu dostanę @ to mam sie zjawic u niego. Ale wolałby mnie widzieć z wynikami pozytywnej bety [emoji23] chociaż tyle, że lekarza mam super i mogę na nim polegać.
 
reklama
To mi tak owufriend pozmieniał, że na poprzednim koncie owu miałam 11.10 a teraz z tymi samymi danymi nagle 10.10. Ale prędzej niż w pon nie ma sensu u mnie testować. Raczej niewiele by wyszło.

Te apki o w końcu tylko komputer, czasami może coś źle obliczyć.... oganizm czasami nie działa jak z zegarku...
Ja jednak nastawiam się na te 2 dni niż 4. I wtedy jak nie przyjdzie @ to będę robić test.
 
Do góry