reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny jutro idę do rodzinnego po. Skierowanie na jakieś podstawowe badania takiego mam lekarza że da mi na wszystko co poproszę tylko powiedzcie na czym mam się skupić jakie wziąść skierowania?
 
No świetnie, natychmiast po przeczytaniu sprawdziłam co tam rano było i u mnie tylko 36.74[emoji45] 23dc. Mierze pod językiem.
Zwariujemy od tych porównan[emoji23] [emoji23]
Dobra, już sobie poczytałam, że nie każda musi mieć stan podgoraczkowy[emoji12] Ważne żeby po skoku temp utrzymała się na tym samym poziomie aż do spodziewanej @ i nie opadla. Czyli póki co wiemy dokładnie tyle, że jeszcze nie czas na @!
 
Dobra, już sobie poczytałam, że nie każda musi mieć stan podgoraczkowy[emoji12] Ważne żeby po skoku temp utrzymała się na tym samym poziomie aż do spodziewanej @ i nie opadla. Czyli póki co wiemy dokładnie tyle, że jeszcze nie czas na @!
Ja nie mierzę temp :) Mam przeczucie, że nic w tym cyklu z tego nie będzie dlatego nie nastawiam się zbyt mocno :p
 
Ja też znam wiele osób z tym które są w ciazy z Hashimoto. Jeszcze mam nadzieję że to nie to i to tylko zwykłe problemy po porodzie. Ale więcej to ja się dowiem w poniedziałek bo sama już przewertowalam internet i słaby że mnie lekarz [emoji14] jakbym wiedziała że po porodzie mogą być takie zmiany z tarczyca to od razu bym badała ale skąd człowiek ma wiedzieć jak nikt go nie uświadomił.
Nie diagnozuj sie sama [emoji6] poczekaj, pojdziesz do lekarza to bedziesz wszystko wiedziala co i jak a jesli cos jest nie tak to zobacz szybko wykryte zostalo i mozecie szybciej zaczac walczyc
Znam przypadki dziewczyn ktore maja hashi i dodatkowo inne problemy a jakos w miare szybko zachodzą [emoji6]

Nic sie nie martw, bedzie dobrze, wazne zebys miala dobrego lekarza [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
NatBlubell mieszkam godzine od Londynu a ty?
Mam juz jedno dziecko wiec moja GP powiedziala ze sie nie bardzo kwalifikuje do kliniki nieplodnosci w uk ale nie wiem czy mi tak gada tylko czy jak.Bylam u dwoch ginekolozek w pl i mam tabletki clo i tyle niby.A ty sie leczysz w uk?
 
U nas jednak nie będzie drugiego dziecka. To najgorszy dzień w moim życiu... przez ostatnie 3 lata prosiłam męża o drugie dziecko - twardo nie chciał ale jak w poprzednim tygodniu się zgodził to fruwałam ze szczęścia.... aż do dziś kiedy rano stwierdził ze on to przemyślał o uważa ze nie chce i ze temat drugiego dziecka jest już zamknięty za zawsze. Żadne argumenty nie przemawiają. Nic... pezez kilka dni byłam tak cholernie szczęśliwa.... tak bardzo.... siedzę i kilka godzin rycze, za dobrze go znam, wiem ze nie ma już szans, z nim nie da się da się rozmawiać :( nigdy się tak nie czułam... :( chyba muszę usunąć to forum bo nie wytrzymam psychicznie :(
 
reklama
Do góry