reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Byłam dziś cały dzień poza domem i ten jajnik tak od 18.00 się rozszalal. Zrobiłam test wieczorem i zobaczcie. (Ten dolny z dziś)
Czy to już czy może już była czy może zaraz będzie?
Mam jutro ta prolaktyne z rana, jest sens zrobić też progesteron? Nawet jeśli to dzień owu by wpadł?
1537994014055.jpg
 

Załączniki

  • 1537994014055.jpg
    1537994014055.jpg
    639,9 KB · Wyświetleń: 136
Tu lepiej mi wyszło, ciemno mam w domu jak w piwnicy[emoji23]
Kurcze, troche sie podekscytowalam, bo już myślałam że nic z tej owu nie będzie. Szkoda że m mi zasnal dzis na stojaco prawie, nie ma szans na seksy[emoji45]
IMG_20180926_223459.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180926_223459.jpg
    IMG_20180926_223459.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 130
A ja właśnie mam bluzę, leginsy i skarpety i tak się kładę spać [emoji23] jesień mnie dobija [emoji23]
Ja też nie cierpię chłodu, przeziębien i ciemności :( nic dziwnego, że kot mi na kolana włazi.

Tu lepiej mi wyszło, ciemno mam w domu jak w piwnicy[emoji23]
Kurcze, troche sie podekscytowalam, bo już myślałam że nic z tej owu nie będzie. Szkoda że m mi zasnal dzis na stojaco prawie, nie ma szans na seksy[emoji45] Zobacz załącznik 902062
Wygląda, że będzie jutro :) w każdym razie jutro już mu nie daj spać :D
 
reklama
Byłam dziś cały dzień poza domem i ten jajnik tak od 18.00 się rozszalal. Zrobiłam test wieczorem i zobaczcie. (Ten dolny z dziś)
Czy to już czy może już była czy może zaraz będzie?
Mam jutro ta prolaktyne z rana, jest sens zrobić też progesteron? Nawet jeśli to dzień owu by wpadł?Zobacz załącznik 902060
Myślę że jajeczko dopiero rośnie :)

Mnie też boli jak dojrzewa pecherzyk
 
Do góry