reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Myślę że jajeczko dopiero rośnie :)

Mnie też boli jak dojrzewa pecherzyk
Czyli jeszcze zdążymy jutro podzialac[emoji1] Wczoraj wieczorem też się działo, więc kto wie, może jakiś wojownik dotrwa...
Ja też nie cierpię chłodu, przeziębien i ciemności :( nic dziwnego, że kot mi na kolana włazi.


Wygląda, że będzie jutro :) w każdym razie jutro już mu nie daj spać :D
Zrobimy sobie seks-lunch, nie ma co czekać na wieczor[emoji6]
A zimna też nienawidzę... Żeby lato trwało wiecznie...
 
reklama
Azulka trzymam kciuki za męża. Zobaczysz będzie dobrze.
Pisał tu ktoś o badaniu mutacji MTHFR, 90 % społeczeństwa ją ma, więc nie przestraszcie się wynikiem.
 
Dzisiaj jest dzień do niczego... Ja po 17 musiałam iść na drzemkę bo mi się same oczy kleiły no i spałam ponad 2h młody musial iść na przymusowa drzemkę z matką bo inaczej bym padła ;P no i teraz też się zbierać spać bo wiatr za oknem wieje i mnie to usypia uwielbiam jak takie odglosy słychać ;P
Ja mam typowe objawy okresu jestem mega zła wszystko mnie drażni do tego bym coś zjadła ale nie wiem co i tak się kręcę pół dnia więc no czekam na malpe.
 
Dzisiaj jest dzień do niczego... Ja po 17 musiałam iść na drzemkę bo mi się same oczy kleiły no i spałam ponad 2h młody musial iść na przymusowa drzemkę z matką bo inaczej bym padła ;P no i teraz też się zbierać spać bo wiatr za oknem wieje i mnie to usypia uwielbiam jak takie odglosy słychać ;P
Ja mam typowe objawy okresu jestem mega zła wszystko mnie drażni do tego bym coś zjadła ale nie wiem co i tak się kręcę pół dnia więc no czekam na malpe.
No to możemy podać sobie ręce :p też śpię na stojąco drzemka była oraz kłótnia. Tylko u mnie @ za 5 dni jakoś.
Kurcze ja dalej za Ciebie trzymam kciuki! :)

A teraz już serio idę spać :p
 
Dzień dobry[emoji5]
Jest tak strasznie zimno ze wyciagnelam już kurtkę, w której rok temu chodzilam dopiero poczatkiem listopada[emoji33]
Nie cierpię zimna[emoji19]
Nie moglam spać w nocy. Brzuch boli, zaraz nospa pojdzie w ruch. Na 12 zbieram sie do szpitala. W ogole tam jest dziwnie bo odpiedziny sa od 12-20, gdzie w szpitalu bliżej Nas juz po obchodzie mozna odwiedzać...no ale cóż zrobić. Chcialabym byc przy mezu kiedy sie obudzi, a jak operacja bedzie rano to nic z tego[emoji37]
Wyżalilam się. Teraz trzeba wziac się w garść.
Przyszły rok jest Nasz!![emoji173] wierzę w to bardzo[emoji173][emoji120]
Dobrego dnia[emoji5]
 
Dzień dobry dziewczynki dziś termin @ wstałam rano sprawdzam i nic 8-)jeśli do 8 nie będzie to uznam że się spóźnia ;)bo zawsze przychodzi punktualnie ;)a tak na serio zobaczymy narazie lekka niepewność bez zbędnych nadzieji :)
 
Chyba dziś lub jutro będzie @.... Temperatura dzisiaj leciutko w dół i boli podbrzusze od rana i jak wstałam to tak mi słabo i gorąco ..... Czyli jak zawsze przed @... Ehh niedługo 11cs....
 
reklama
Azulka trzymam kciuki za męża. Zobaczysz będzie dobrze.
Pisał tu ktoś o badaniu mutacji MTHFR, 90 % społeczeństwa ją ma, więc nie przestraszcie się wynikiem.
Dokładnie.
Wiec nawet nie robiac badan warto suplementowac metylowany kw.foliowy
Na androidzie ;) Lenovo [emoji4]
No to powinnaś moc przeciez utworzyc folder nakladajac jedna apke na druga i chowajac w ten sposob bb [emoji848]
 
Do góry