reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No tak tylko ze każdy organizm jest inny ja mam cykle raz 27 raz 41 robiłam wyniki wszystkich hormonów i tylko prolaktyne miałam podwyższona i niedobór witaminy D3 ale ona nie wplywa na miesiączkę i niski poziom cukru po wypiciu glukozy
Dlatego najelpiej trzeba sie udac do lekarza... Bo jeden organizm nie jest rowny drugiemu... A na necie różnie jest.
 
reklama
To juz Ci mowie co masz zrobić. Mezowi kupujesz suplementy na poprawe nasienia, najlepiej na 3 miesiące, bo 90 dni potrzebuje plemnik aby sie rozwinąć. W tym czasie Ty robisz badania m.in hormony- gdy masz cos poza normą, zbijaj od razu. I idz na monitoring cyklu. To wazne. Zobacz czy masz owulacje. Bo ciężko zajść gdy u jednego partnera sa problemy, a juz naprawde bardzo trudno zajsc gdy po obu stronach jest problem. Takze meza zostaw na razie w spokoju. Niech bierze witaminki. A zajmij sie teraz soba aby Cie wykluczyc ze u Ciebie moze byc cos nie tak.
Ja tak zrobilam na swoim przykladzie. Maz ma kiepskie wyniki wiec go faszeruje suplementami a w miedzyczasie ja porobilam badania zeby wiedzieć ze chociaż u mnie nie ma problemow
Robiłam już wszystkie badania podwyższona prolaktyna 29,07 niedobór witaminy D3 i krzywd cukrowa po podaniu glukozy 71 reszta hormonów ok
 
U mnie jakaś nawałnica przeszła.. Wiatr masakra.. Nie mamy prądu już od ok. 2 godzin i pewnie nie prędko wróci.. No i deszcz leje .. Oby noc była spokojniejsza...
Lece na oparach baterii, więc super [emoji12] Ja ostatnio skorzystałam.. Akurat ostatni dzień był tego 2+2[emoji5] Nie dziękuje, żeby nie zapeszyć [emoji8] Zobaczymy co powie lekarz po wynikach.. A po drugie niestety życie zmienia plany i nie ma co się nastawiać.. Oj pamiętamy pamiętamy [emoji5]

Oj tak.. życie weryfikuje nasze plany, więc nie ma co się zastanawiać i planować tylko żyć i działać - a co ma być nam dane to będzie :D
 
Ja juz nie patrze na moj cykl.. Nie zwracam uwagi na sluz temp czy inne rzeczy...
Po ostatnim wybryku mam fochy xD

Ja tylko liczę dc i kiedy @ przyjdzie a reszta też tam jest jaka jest - ostatnio używałam żelu Conceive Plus i nic mi nie dał (chyba, że za szybko wstałam po ? :p ) no i teraz pracę zmieniłam , więc chociaż chwilę trzeba się wykazać , chyba , że w między czasie zajdę pochłonięta pracą :D
 
Nooo i koniec lata [emoji3] witaj moja kochana jesieni [emoji137][emoji137][emoji3][emoji3]
Czy przetłuszczajace się włosy to moze objaw wczesnej ciazy ;)bo to co się u mnie dzieje to masakra zawsze włosy trzy dni wytrzymywały a teraz rano umyję a wieczorem już nie nadają się do niczego :no:
To zaden objaw [emoji57] a juz na pewno nie na tym etapie [emoji6]
Melduje temp. 37,02 [emoji1307] do @ jeszcze 3 dni. Albo to początek spadku albo....
[emoji3][emoji110][emoji110]
No tak tylko ze każdy organizm jest inny ja mam cykle raz 27 raz 41 robiłam wyniki wszystkich hormonów i tylko prolaktyne miałam podwyższona i niedobór witaminy D3 ale ona nie wplywa na miesiączkę i niski poziom cukru po wypiciu glukozy
A na monitoringi chodzisz ? Jesli nie to moze nie masz po prostu czesto owu i stad dluzsze cykle albo owu sie duzo opoznia i tez stąd dluzsze cykle ?
 
reklama
Ja tylko liczę dc i kiedy @ przyjdzie a reszta też tam jest jaka jest - ostatnio używałam żelu Conceive Plus i nic mi nie dał (chyba, że za szybko wstałam po ? [emoji14] ) no i teraz pracę zmieniłam , więc chociaż chwilę trzeba się wykazać , chyba , że w między czasie zajdę pochłonięta pracą :D
Ja nie licze juz nic hehe
 
Do góry