reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Nooo i koniec lata [emoji3] witaj moja kochana jesieni [emoji137][emoji137][emoji3][emoji3]To zaden objaw [emoji57] a juz na pewno nie na tym etapie [emoji6][emoji3][emoji110][emoji110]A na monitoringi chodzisz ? Jesli nie to moze nie masz po prostu czesto owu i stad dluzsze cykle albo owu sie duzo opoznia i tez stąd dluzsze cykle ?
No właśnie mam zamiar się wybrać na ten monitoring cyklu bo jak już pisałam wcześniej nie zwracałam na to uwagi
 
@Azulka_26 mnie też możesz dopisać do listy , mam 27 lat , starania o pierwsze dziecko tylko nie wiem jak liczyć od kiedy , bo od marca 2018 tylko próbowaliśmy w dni płodne po jednym razie, więc dlatego nic nie wyszło , a od lipca 2018 to tak już całkowicie co 2 dzień ;)
 
Dzień Dobry wstałam z podłym nastrojem to chyba wina tej widocznej jesieni... Do okresu tydzień a ja już wiem że przyjdzie ot takie przeczucie ...
 
Dzień Dobry wstałam z podłym nastrojem to chyba wina tej widocznej jesieni... Do okresu tydzień a ja już wiem że przyjdzie ot takie przeczucie ...

Noo u mnie też pogoda dziś się popsuła , a cały tydzień praktycznie ciepły :)
Ja dziś wstałam z bólem kręgosłupa i brzucha- w końcu skończyłam te tabsy dowcipne , ale jakoś szybko mi wylatują większość w ciągu nocy i brzuch rano mnie pobolewa jak je wieczorem zakłada a gin powiedziała, że to nie może być od tych tabletek wiec nie wiem od czego :/ ja mam 5dni do @ :errr:
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wstałam z bólem głowy :/ i do tego złapał mnie ogromy ból podbrzusza biegnę do łazienki bo myślałam ze małpa przyszła a tu śluz przezroczysty. Na szczęście ból ustał ale śluz jest nadal :/
 
Do góry