reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A tak poza tym to wszyscy dookoła mi sugerują, żeby zajść w ciążę - hmmm... żeby chociaż to było takie proste :/ nawet teraz jak zmieniłam pracę i większość dziewczyn , kobiet jak nie wszystkie mają dzieci - chyba ja jestem najmłodsza rocznikowo ze wszystkich i jako jedyna bez dzieci , ale jeszcze wszystkich nie znam i nawet te co ze mną pracują , wczoraj mówią do mnie zachodź w ciąże a dopiero się poznałyśmy :-D
 
reklama
ten gin co do niego chodzę to mówi inaczej chyba zmienię ginekologa tak samo z wynikami męża od razu zaproponował inseminacje a czytałam na forum wypowiadał się lekarz z novum ze jeżeli ruch jest ponad normę i liczba plemników to morfologia 3% się normuje i bądź tu mądry
Ale obliczajac kalkulatorek homa ir czy jak on sie zwie... Masz 1.4cos ... Mowia ze 1-2 jest okej... Bo mi wychodzi ponad 4 wiec murowane IO
 
Nie tylko ty masz gorszy dzień, ta pogoda faktycznie potrafi zdolowac, ja dziś z kolei obudziłam się z bólem ucha i już wiem że zapalenie się szykuje :(

Cześć dziewczyny. Ja wstałam z bólem głowy :/ i do tego złapał mnie ogromy ból podbrzusza biegnę do łazienki bo myślałam ze małpa przyszła a tu śluz przezroczysty. Na szczęście ból ustał ale śluz jest nadal :/

No pogoda okropna i mi się nic nie chce przez taką pogodę...
Hmm... ciekawe co ten śluz oznacza, a to dziś masz termin @ ?
 
A właśnie przypomniało mi się - wczoraj czytałam, że przy zagnieżdżaniu może być plamienie tydzień przed planowaną @, bo któraś tam pisała, że tydzień przed @ miała plamienia - może to to ? :D
 
Ja mam 4 od 2 cykli ale odkąd pojawiło się podejrzenie bezowulacyjnych cykli to nie kusi mnie nawet....
Też miałam cykle bezowulacyjne... I wiesz co Ci powiem... brałam te wszystkie bromki, clo... A udało się dopiero wtedy jak wyluzowalam... takie nakrecanie czasem blokuje owulacje...
 
Robiłam test - oczywiście negatywny. W poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze nie mam znowu guzów na jajnikach :/
 
reklama
Do góry