reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Mi sie spozniala @ 9dni...
Beta wyszla negatywna...
A taki dlugi cykl zdarzyl mi sie 1 raz w zyciu...
Wiec wystarczy sie tylko zapisac do gin i zobaczyć co sie stalo... Bo @ pewnie przylezie
 
A ja byłam wczoraj u tego nowego gina. Ogólnie pozytywnie chociaż pewne wątpliwości. Na plus przemawia to, że mnie wysłuchał, nie przerywał mnie i nie spławił jak ten u którego byłam ostatnio. Na usg widział dwa pęcherzyki na prawym jajniku które są już spore, niestety nie powiedział ile mają dokładnie ale mówiłm że niedługo powinny pęknąć. Odnośnie badań to skierował mnie na prolaktynę, estradiol, testosteron, TSH, LH, DHEAS. Pytałam o progesteron to powiedział, że on nie widzi potrzeby badania go no ale jeżeli chcę to mogę zbadać no i tu mam wątpliwości właśnie. Po wynikach mam mu przesłać je mailem do interpretacji.
Zalecał suplementy, powiedziałam, że biorę kwas foliowy no ale on polecił przyjmować Femibion, wiem, że to niekoniecznie najlepszy preparat na rynku, tylko, że tu gdzie mieszkam jest mniej tego typu zestawów witamin. Przemyślę to i może zamówię coś z Polski.
A Wy co przyjmujecie?
 
A ja byłam wczoraj u tego nowego gina. Ogólnie pozytywnie chociaż pewne wątpliwości. Na plus przemawia to, że mnie wysłuchał, nie przerywał mnie i nie spławił jak ten u którego byłam ostatnio. Na usg widział dwa pęcherzyki na prawym jajniku które są już spore, niestety nie powiedział ile mają dokładnie ale mówiłm że niedługo powinny pęknąć. Odnośnie badań to skierował mnie na prolaktynę, estradiol, testosteron, TSH, LH, DHEAS. Pytałam o progesteron to powiedział, że on nie widzi potrzeby badania go no ale jeżeli chcę to mogę zbadać no i tu mam wątpliwości właśnie. Po wynikach mam mu przesłać je mailem do interpretacji.
Zalecał suplementy, powiedziałam, że biorę kwas foliowy no ale on polecił przyjmować Femibion, wiem, że to niekoniecznie najlepszy preparat na rynku, tylko, że tu gdzie mieszkam jest mniej tego typu zestawów witamin. Przemyślę to i może zamówię coś z Polski.
A Wy co przyjmujecie?
ja biore Femibion 0
 
A ja byłam wczoraj u tego nowego gina. Ogólnie pozytywnie chociaż pewne wątpliwości. Na plus przemawia to, że mnie wysłuchał, nie przerywał mnie i nie spławił jak ten u którego byłam ostatnio. Na usg widział dwa pęcherzyki na prawym jajniku które są już spore, niestety nie powiedział ile mają dokładnie ale mówiłm że niedługo powinny pęknąć. Odnośnie badań to skierował mnie na prolaktynę, estradiol, testosteron, TSH, LH, DHEAS. Pytałam o progesteron to powiedział, że on nie widzi potrzeby badania go no ale jeżeli chcę to mogę zbadać no i tu mam wątpliwości właśnie. Po wynikach mam mu przesłać je mailem do interpretacji.
Zalecał suplementy, powiedziałam, że biorę kwas foliowy no ale on polecił przyjmować Femibion, wiem, że to niekoniecznie najlepszy preparat na rynku, tylko, że tu gdzie mieszkam jest mniej tego typu zestawów witamin. Przemyślę to i może zamówię coś z Polski.
A Wy co przyjmujecie?
Ja teraz tylko Fiolik
 
reklama
Do góry