reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Przypomina mi się jak moja córcia miała takie fazy. Bywało że 2-3 godziny w nocy na rękach ją musiałam mieć a rano szłam do pracy... powiem Ci jedno - dasz radę. My mamy zawsze dajemy radę co by się nie działo;)
Musze dać radę, młody o 2 dopiero zasnął, taki płacz był że do teraz mi w uszach gra....
 
reklama
chciałabym zeby mnie tak cyce bolaly [emoji14] mnie nie bolaly nawet w ciazy z synkiem nie mowiac o tym ze przed testowaniem tez w ogole ich nie czulam:sorry2:
i codziennie mi nie dobrze z głodu rano, zoladek juz wola [emoji14] takze po tym tez ewentualnej ciazy nie rozpoznam :p
Bol cyca to nic fajnego[emoji23] ja sie modlilam czasami chociaż o jakies objawy[emoji13] a teraz jak mnie 3 dzien bola cycki tak ze najmniejszy ruch sprawia ze je czuje, to uwierz to nic przyjemnego[emoji13]
Dobrze ze po domu chodze bez stanika bo jakby przyszlo mi go nałożyć to masakra
 
Bol cyca to nic fajnego[emoji23] ja sie modlilam czasami chociaż o jakies objawy[emoji13] a teraz jak mnie 3 dzien bola cycki tak ze najmniejszy ruch sprawia ze je czuje, to uwierz to nic przyjemnego[emoji13]
Dobrze ze po domu chodze bez stanika bo jakby przyszlo mi go nałożyć to masakra
mimo wszystko marzy mi sie bol cycków :p bo w ogole nic nie czuje ani cyckow ani jajnikow;/ dopiero teraz jak zaczelam pic te ziółka to ruszyło kłucie jajników i sprawdzalam to z monitoringiem akurat to wiem ze kłył mnie jajnik bo pecherzyk rósł. a tak to wczesniej mimo ze okres regularny to zadnych objawow owulacyjnych i okresowych....jedynie wkurw :p
 
Dzien dobry [emoji5] nie wyspalam sie bo obudzilam sie o 2 i nie spalam do 4:50 jak tz wstawal, potem zasnelam do 6 a potem wstal mlody [emoji57]
To ja zawsze 2 mocne dni i 3 kolejne to takie plamienie pamiętam mój ostatni okres przed poprzednia ciąża trwał 1.5 dnia i koniec też już myślałam ze to może jednak nie okres i jestem w ciąży no ale nie byłam ;P
Zazdroszczę [emoji28]
Kamila super te wykresy wychodzą. Czyli zawsze masz taki spadek przed owu i potem konkretnie w górę. A działać trzeba jak spadnie czy jak wyskoczy w górę?
Ja zaczęłam mierzyć od wczoraj, a dziś rano już zapomnialam... Dopiero po prysznicu mi się przypomniało, więc już nie mierzyłam. Spróbuję jutro rano pamiętać[emoji21]
Najlepiej dzialac juz kilka dni przed spadkiem [emoji28]i powtarzac tak do 2-3 dnia wysokich temperatur [emoji28]
Lepiej pamietaj zeby mierzyc bo musisz miec co najmniej 6 niższych temperatur i 3 wyzsze zeby wyznaczyc owu [emoji6]
U mnie praktycznie zawsze tak spada przed owu ale to nie jest tak ze u kazdego tak bedzie [emoji6] czasami temperatura wolniej wzrasta po owu [emoji6]
jakby cos to pisz, postaram sie zawsze cos podpowiedzieć [emoji6]
U mnie 3 dni Maks @ trwa i powiem wam że próbuje na spokojnie czekać do @ ma być 27 planowo no ale zwariować mozna od tego myślenia czy się udało gdybym miała Jeszcze dzieciaczka małego to pewnie nie byłoby czasu na myślenie a tak 20 latek w pokoju co już ma swoje życie ;)
Zazdro 3 dniowej @ [emoji6] moja trwa conajmniej 7dni czasami nawet 10[emoji57] no i to nie sa plamienia tylko caly czas normalna @ [emoji57]
Ja mam mlodego i z nim zawsze jest co do roboty ale jakos nie potrafilam zbytnio zajac myśli [emoji57]
Bol cyca to nic fajnego[emoji23] ja sie modlilam czasami chociaż o jakies objawy[emoji13] a teraz jak mnie 3 dzien bola cycki tak ze najmniejszy ruch sprawia ze je czuje, to uwierz to nic przyjemnego[emoji13]
Dobrze ze po domu chodze bez stanika bo jakby przyszlo mi go nałożyć to masakra
A ja musze nosic stanik bo inaczej bardziej mnie bola, zwlaszcza jak chodze [emoji28]
 
Dzień dobry Dziewczyny :)

Dzisiaj dla odmiany mam mega wodnisty sluz :oo: normalnie sama woda niemal, aż musiałam założyć wkładkę. Trochę dziwne jak na drugą fazę cyklu, więc dobrze, że seksy byly ;)
 
reklama
Do góry