reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie 3 dni Maks @ trwa i powiem wam że próbuje na spokojnie czekać do @ ma być 27 planowo no ale zwariować mozna od tego myślenia czy się udało gdybym miała Jeszcze dzieciaczka małego to pewnie nie byłoby czasu na myślenie a tak 20 latek w pokoju co już ma swoje życie ;)
Mi nawet dwa czasochłonne i intensywne hobby nie pomagają :) córki też za duże i nie absorbujące a jeszcze siostra ma słodkiego 4 miesięcznego synka.. Ech, że też moje cykle takie długie :p

Kiedyś miałam @ po 7 dni, ale na szczęście po drugim porodzie już tak zostało, że 3 dni krwawienia, 4 plamienie i 5 wkładka. I mi to pasuje [emoji177]
To samo u mnie a ostatni był właściwie 3 dni wszystkiego.

Jajnik już nie kłuje :) mogę spokojnie iść spać.
 
Tak chwaliłam synka wczoraj a dziś od północy koncerty na pół osiedla :( płacze i spać nie może buuu :( jutro będę bardzo niewyspana
Przypomina mi się jak moja córcia miała takie fazy. Bywało że 2-3 godziny w nocy na rękach ją musiałam mieć a rano szłam do pracy... powiem Ci jedno - dasz radę. My mamy zawsze dajemy radę co by się nie działo;)
 
Dzień dobry[emoji5]
No i nie mogę spać. Cycki nadal bolą, mój mąż wczoraj mnie w żartach złapał za cyca to myślałam że mu oczy wydrapie[emoji15] i tak mi niedobrze. Ale mi czesto rano zaraz po przebudzeniu jest niedobrze więc to nic dziwnego.
 
reklama
Dzień dobry[emoji5]
No i nie mogę spać. Cycki nadal bolą, mój mąż wczoraj mnie w żartach złapał za cyca to myślałam że mu oczy wydrapie[emoji15] i tak mi niedobrze. Ale mi czesto rano zaraz po przebudzeniu jest niedobrze więc to nic dziwnego.
chciałabym zeby mnie tak cyce bolaly :p mnie nie bolaly nawet w ciazy z synkiem nie mowiac o tym ze przed testowaniem tez w ogole ich nie czulam:sorry2:
i codziennie mi nie dobrze z głodu rano, zoladek juz wola :p takze po tym tez ewentualnej ciazy nie rozpoznam :p
 
Do góry